Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759121 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #705 -: Януари 03, 2015, 01:06:30 pm »
Дом/семейство .... да, иска ми се, но не знам как се постига това, не знам дали мога да го осъществя ... пък и то вече няма за кога, мина му времето.
Не говори така и да се самонавиваш, че му е минало времето- хората и на 50г създават семейство, че и на повече... Въпрос на желание е, в крайна сметка ако сам човек не си отстоява интересите, няма как друг да го ощастливи.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #706 -: Януари 05, 2015, 08:51:34 am »
мислите й за теб /неин 3 дом-сатурн/ в разходящ съвпад с твоя упр. меркурий - останала е с добро впечатление от теб.
ти си направил първата крачка, но едва ли ще се осмелиш за нещо друго - изгорял мерк. освен това в неин 12-ти дом - далечен си й, не мисля, че на този етап се интересува от теб.
ако се стремиш към сериозна връзка с нея 1-7 - меркурий - юпитер - и тук си важи рефранацията - тя ще се отдръпне. но нали знаеш че хорарите важат за определн период от време, така че не се отказвай. това е за момента:)
ОВ по хорара ми: нереална се оказа права. След задаването на въпроса, само два пъти се засекохме с А, първия път не ми обърна никакво внимание, втория път само се поздравихме и тя отмина със свои приятелки. Повече не съм я виждал, а може и да е заминала някъде за празниците.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #707 -: Януари 05, 2015, 03:42:27 pm »
ОВ по хорара ми: нереална се оказа права. След задаването на въпроса, само два пъти се засекохме с А, първия път не ми обърна никакво внимание, втория път само се поздравихме и тя отмина със свои приятелки. Повече не съм я виждал, а може и да е заминала някъде за празниците.
Въпросът ти не беше ли това:
Цитат
Един хорар от преди няколко дена.
От много време харесвам А. и преди няколко дена се заговорихме и се запознах лично с нея. Въпросът ми е какво мисля тя за мен, дали ще я виждам и занапред?
Не си уточнил това "занапред" какъв период от време включва и това, че си видял А. на два пъти съвпада с положителния отговор, даден от мен и други, че ще видиш А.
Другото, което е- един въпрос трябва да е коректно поставен, за да получи точен отговор, можеше да го формулираш например така: "От много време харесвам А. и преди няколко дни се запознахме. Въпросът ми е дали ще се виждаме занапред и ще се стигне ли до задълбочаване на отношенията? "
 ;)

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Любовни хорари
« Отговор #708 -: Януари 05, 2015, 08:09:03 pm »
ОВ по хорара ми: нереална се оказа права. След задаването на въпроса, само два пъти се засекохме с А, първия път не ми обърна никакво внимание, втория път само се поздравихме и тя отмина със свои приятелки. Повече не съм я виждал, а може и да е заминала някъде за празниците.
веско , благодаря за ов. нова година- нов късмет ти пожелавам /с тази или с друга мома/  :29:

п.с. щом въпросът е в любовни хорари, а и е писал, че я харесва, ясно е какво точно има предвид под "дали ще я виждам занапред"  ;) ...така според мен...
 

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #709 -: Януари 05, 2015, 08:12:53 pm »
Да, akruks, не уточних тогава периода, и като съм мислел занапред, съм смятал най-много до 2 месеца.
Иначе, за виждането, мислех, че в любовните хорари се подразбира какво иска всеки.  ::)

dani

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Любовни хорари
« Отговор #710 -: Януари 06, 2015, 05:32:37 pm »
Здравейте,вижда ли се скоро за мен  връзка  ::) Май по-скоро не,поне според тази карта. Този тригон на Луната и Сатурн в 5 дом дали показва,че харесвам един определен човек? Благодаря

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #711 -: Януари 06, 2015, 11:32:30 pm »
Здравейте,вижда ли се скоро за мен  връзка  ::) Май по-скоро не,поне според тази карта. Този тригон на Луната и Сатурн в 5 дом дали показва,че харесвам един определен човек? Благодаря
този тригон на Луната У1 за теб със Сатурн У7 в 5д показва, че си харесала някого, макар да питаш общо за връзка, а не за конкретен човек
връзка не се очертава по тази карта, не си уточнила под скоро какъв период време имаш предвид, предполагам близките няколко месеца

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #712 -: Януари 07, 2015, 02:55:33 am »
Здравейте,вижда ли се скоро за мен  връзка  ::) Май по-скоро не,поне според тази карта. Този тригон на Луната и Сатурн в 5 дом дали показва,че харесвам един определен човек? Благодаря
И аз мисля, че скоро не ти предстои връзка. Този въпросния, който си си харесала да не е бившо твое гадже?

dani

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Любовни хорари
« Отговор #713 -: Януари 07, 2015, 09:03:40 am »
Благодаря. Не, не ми е бившо гадже,кое те кара да мислиш това,всъщност едва го познавам. По тази карта не съм питала конкретно за него,а общо за връзка.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #714 -: Януари 07, 2015, 12:17:45 pm »
Благодаря. Не, не ми е бившо гадже,кое те кара да мислиш това,всъщност едва го познавам. По тази карта не съм питала конкретно за него,а общо за връзка.
Защото е У7  е Сатурн, а и аспекта е разходящ. Значи остава да е по - възрастен от теб или някой високо в йерархията, твой шеф? Или просто да има авторитетно и хладно излъчване.  :)

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Любовни хорари
« Отговор #715 -: Януари 08, 2015, 10:30:03 am »
Ти си разгледала вече въпроса, няма какво да се добави  :) :)
Луната е диспозитор на вмъкнат знак в негов 1д, което може да показва, че не изразява напълно своите емоции, а квадратът с Уран да е временен блокаж в интимната сфера, но краят е добър- последния аспект на Луната е хармоничен, между основните сигнификатори имате сходящи и хармонични аспекти.

Давам ОВ към този хорар: Квадратът с Уран си даде блокаж в интимната сфера и добрите отношения. Прекратихме комуникация,не се знае дали ще се поднови изобщо.Ето линк към въпроса:
http://astra.la/forum/index.php?topic=95.msg52188#msg52188




venera1978

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 85
Re: Любовни хорари
« Отговор #716 -: Януари 09, 2015, 03:08:45 pm »
Привет,моля ако има някой желание да погледне за какво иде реч...Какви са ми червенички повечето аспекти!чудо...
Регистрирах се в сайтове за запознанства...и БГ и чужди...Какво мислите-дали има шанс за сериозно запознанство?
като гледам няма връзка м/у сигнификаторите-Меркурий и Юпитер...а и Юпи е ретро 3 дом на комуникациите-какво може да значи това?
« Последна редакция: Януари 09, 2015, 03:35:25 pm от venera1978 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #717 -: Януари 09, 2015, 09:00:01 pm »
Привет,моля ако има някой желание да погледне за какво иде реч...Какви са ми червенички повечето аспекти!чудо...
Регистрирах се в сайтове за запознанства...и БГ и чужди...Какво мислите-дали има шанс за сериозно запознанство?
като гледам няма връзка м/у сигнификаторите-Меркурий и Юпитер...а и Юпи е ретро 3 дом на комуникациите-какво може да значи това?
Меркурий У1 в 9д в сходяща опозиция с Юпитер У7, у11- едва ли ще започнеш сериозна връзка или приятелство от тези сайтове, предлагането е коренно различно от твоята същност

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #718 -: Януари 09, 2015, 09:16:30 pm »
Да, Венера, що се касае до меркуриева/епистоларна  "връзка".

venera1978

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 85
Re: Любовни хорари
« Отговор #719 -: Януари 09, 2015, 09:41:17 pm »
 :-* :72:Благодаря момичета,прави сте,както винаги akruks много точно описваш нещата,Uran-също.
Благодаря,че ми помагате.