Автор Тема: Плутон и другите на асц  (Прочетена 19612 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #60 -: Март 22, 2016, 07:36:29 pm »
А с марс-уран-плуто на асц.какво ми е отношението  :012:
Според мен отношението ти към твоята външност е малко небрежно заради Марс/Уран(то и аз съм така).небрежно в смисъл не си като Венериния тип да обръщаш внимание на детайлите в грим и облекло .Марс винаги има високо мнение за себе си и се харесва,а Уран има толкова висши неща за вършене,за да се замисля за маловажни визии.  :D :043:  Плутон обаче е друга бира.Жени с Плутон в знака на асц познавам само една-сестра ми,но откъм 12Д.Тя винаги е смятала,че е хубавица и секси,но има цял везнишки стелиум и Марс/Слънце в 1Д,така,че не мога да вадя извод от нея.
Мъже с Плутон(+Уран) в 1Д/Дева,но те са просто мъже и не са много суетни  :012:.Щом са изкъпани,избръснати и парфюмирани са неотразими  :043:
« Последна редакция: Март 22, 2016, 07:38:36 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #61 -: Март 22, 2016, 07:54:44 pm »
ако има сблъсък на интереси и натиснат плутон в 1 ще видят мрака в цялата му прелест,а ролята на шут е когато искаш да кажеш нелицеприятни истини директно без да ти се обидят,да си създадеш врагове,приемат казаното и когато искат да чуят истината,пак ще те потърсят,колкото и да е болезнено,действа изцелително за заблудените

в къщи сме
плутон в 1 дева
плутон в 10 лъв
плутон в 8 скорпион
плутон в 6 скорпион
 
кой властва постига своето винаги според вас  ;)
Ако не бъркам-шефът вкъщи трябва да е екзалтирал Плутон/Лъв в 10Д-той е водачът и пауърът.
Плутон в 1Д се показва циклично,иначе "спи".
Плутон в 8Д/Скорпион си е в царството и от там ще си дърпа конците на несъзнателно ниво.Ако има "изблици" едва ли ще е от него,а по-скоро от планета,която не е във воден дом.
Плутон в 6Д-всъщност е много рано да говорим за Плутоните в Скорпион,но за него мога да кажа,че ще стане главатар на екипа в работата.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #62 -: Март 22, 2016, 07:57:24 pm »
Съгласна.

Плутон в 1-ви не съм сигурна, че манипулира, ако го настъпиш, вади тежката артилерия, няма да си играе на дребно, ако не е силно засегнат въобще не се занимава.

В къщи сме Плутон в 1-ви и Плутон в 7-ми, кой е манипулатора ;D
Плутон в 1Д не може да е манипулатор просто защото 1Д е Марсов и там не се шикалкави,нещата са директни. И остава да е този от 7Д.  :29: ;D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #63 -: Март 22, 2016, 08:03:38 pm »
Щом марс съуправлява скорпион, защо плутон в овен (първи дом) да не е добре?

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #64 -: Март 22, 2016, 08:06:17 pm »
Щом марс съуправлява скорпион, защо плутон в овен (първи дом) да не е добре?
Сигурно защото Овен не е потаен и не е най-дълбокомисленият.Овен е много директен,не е задкулисен,няма много силен инстинкт за самосъхранение и изобщо не е предпазлив,което е първи инстинкт на Скорпион.
В 1Д всички планети са принудени да действат открито,а един Плутон има нужда от "усамотение".
« Последна редакция: Март 22, 2016, 08:15:00 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #65 -: Март 22, 2016, 08:17:42 pm »
Стреличка :38: Работя има едно 20 години с шефче стелуимен скрпион-слънце, ,меркурий, венера, непутн в 4 дом и плутон на асцендента. :-\Слънце-стелиумът е рамо на Т-квадрат със сатурн във водолей в 6 дом и лъвски марс, забит в 12 дом. От цялото интензивно безсилие, защото трансформация не дойде, а стремеж виджам ,че има-остава все по-сам и самотен. Май странен мазохизъм е развил, но понеже егото е силно, въпросното смирение, че държим силата го нЕма.Самоизяжда се, но не може да се надскочи. Средно на 2 месеца врящият материал изригва с бурна ферментация, посагял е физически.Вече никой не го отразява. В момента на наводнение, абдикира от мъжа в себе си, бяхме двамата по нареждане на главния, не знаех дали да го свестявам, или да търсим изход, водата беше до предното стъкло, аз карам амфибия, той-крещи пред апоплексия.  Ами тогава ставаш пич-жена, щом мъжът се дави в страх и злоба. Затова казвам, че тази плутонова брошка стои красиво на ревера на овладял себе си човек, духовен, с морални принципи. Стои на една проработена карта и, да, слънцето е важно.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #66 -: Март 22, 2016, 08:26:17 pm »
Хм, за пореден път стелиумен скорпиин в издънка
Някой видял ли е читаво проявление?

За плутон-тия крайните нали ги водят висши октави. Явно не работят при нисши индивиди

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #67 -: Март 22, 2016, 08:56:15 pm »
Сестра ми и дъщеря ми имат Плутон в съвпад с асцендента. При дъщеря ми се усеща това във визията, но при втори- трети поглед. Първото впечатление е по 7 дом.
При сестра ми, този Плутон, според мен, донесе проблеми с щитовидната жлеза и отстраняването й. До края на живота си ще пие по 1 шепа хапчета на ден.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #68 -: Март 22, 2016, 09:22:08 pm »
Аз имам позната с плутон на Ац, в скорпион. Иначе момичето близнаци  с марс в овен. И луна в риби май, нещо такова беше. Та, тя ми е разказвала, че при раждането за малко да напусне този свят набързо. Проблемът е бил усукана пъпна връв, щяла е да се задуши. Иначе изглежда добре, има големи амбиции. Освен това емигрира с родителите си в друга държава, когато е в пубертета. Изглежда , че знае какво иска и се стреми да завързва познанства с влиятелни личности. Имам чувството, че е и добра манипулаторка.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #69 -: Март 22, 2016, 09:35:07 pm »
Сестра ми и дъщеря ми имат Плутон в съвпад с асцендента. При дъщеря ми се усеща това във визията, но при втори- трети поглед. Първото впечатление е по 7 дом.
При сестра ми, този Плутон, според мен, донесе проблеми с щитовидната жлеза и отстраняването й. До края на живота си ще пие по 1 шепа хапчета на ден.
Плутонът на сестра ти да не е У12?
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #70 -: Март 22, 2016, 09:39:03 pm »
Плутонът на сестра ти да не е У12?

Не, У2 е.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #71 -: Март 22, 2016, 09:41:41 pm »
Не, У2 е.
И мислиш,че понеже Телец,естествен управител на К2 отговаря за гърло и щитовидни жлези,за това Плутон У2 на асц и е причинил тази операция?Зле ли е аспектиран към У6 и У12?
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #72 -: Март 22, 2016, 09:46:29 pm »
И мислиш,че понеже Телец,естествен управител на К2 отговаря за гърло и щитовидни жлези,за това Плутон У2 на асц и е причинил тази операция?Зле ли е аспектиран към У6 и У12?

Да. Към У6 (Юпитер) прави секстил, към У12 (Меркурий) куинконс.
Съвпадът е откъм 12 дом. Емигрант е и тази операция беше направена в чужбина. Не мисля, че картата й трябва да се релокира- тя по дух е тук, а и често се връща в Бг.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #73 -: Март 22, 2016, 09:51:48 pm »
В много източници дават втори дом за сигнификатор на физическото тяло(като органи и системи),  а не първи. Май има доста истина в това. А иначе щитовидната жлеза е свързана с петата чакрка (гърлена). Невъзможност да изразиш себе си, ниска самооценка.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Плутон и другите на асц
« Отговор #74 -: Март 22, 2016, 11:04:53 pm »

Иначе, Рени, тоя Плутон, дето толкова го облажваш, най-вече държи притежателя си на нокти: хората, които ходят наоколо, дали не мислят да ти направят нещо, в тоя подлез дали има лампи, тая уличка води ли изобщо някъде, какъв е шансът да те прасне метеорит… трупа се едно фоново напрежение, което най-хубаво се източва по марсово-плутонов начин. На стрелбището, примерно. Като вторичен ефект — понякога се забавлява да държи другите на нокти :)

Ако, например, ти врачуваха класически астролози, неоткрили Плутон, биха отдали това на липсата на огън в картата. Постоянен автотренинг и самонахъсване за ситуации, за които не си натално/инстинктивно добре екипиран. Сегашните му викат свръхкомпенсация. Накрая става автоматизъм и се оказваш по-ефективен в криза от натуралните мачовци. Имаш ли достатъчно огън, всъщност?
De omnibus dubitandum est