Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 93410 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2088
Re: Общи хорари
« Отговор #30 -: Октомври 19, 2021, 08:55:34 pm »
Не, под вратата е тесен процеп, отгоре е зидария до тавана, само вътрешните стени са по- ниски.
Аз лично се опитах да се покатеря на казанчето и оттам да се набера, ами не успях- страшно си е. А това е дребно дете в 1- ви клас, кекаво и кльощаво.
Но както казва една колежка - “ На страха очите са големи” .
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2088
Re: Общи хорари
« Отговор #31 -: Октомври 21, 2021, 03:48:05 pm »
Днес си изгубих и обеца, от най- любимоя чифт.
Не е скъпа, но много си ги харесвах
Ще я намеря ли?
Преди малко ми се обадиха от офис на Еконт, че са я намерили пред вратата.
Вчера минах по същия маршрут от онзи ден и търсих или питах за нея, където съм влизала.
Та, късметлийка съм явно.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Общи хорари
« Отговор #32 -: Октомври 22, 2021, 08:46:39 pm »
Не зная как да копирам връзката,но въпросът ,който съм задала за сина ми:"Ще  получи ли по-висока позиция,ще се издигне ли в работата?"
Днес,да.Благодаря на всички за отговорите!
https://astra.la/forum/index.php?topic=164.msg197842#msg197842
Акрукс,много точно си написала/описала нещата по този ми въпрос.
Издигна се в службата до регионален финансов анализатор (за няколко държави),но заплатата си остана същата.Започна да се явява на интервюта за нова работа в други фирми ,почти навсякъде го одобряваха,за двойно повече пари.Днес напусна ,след много нерви ,разговори и преговори,споразумяха се.След две седмици започва нова работа.Доволен е.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #33 -: Октомври 22, 2021, 11:17:03 pm »
Не зная как да копирам връзката,но въпросът ,който съм задала за сина ми:"Ще  получи ли по-висока позиция,ще се издигне ли в работата?"
Днес,да.Благодаря на всички за отговорите!
https://astra.la/forum/index.php?topic=164.msg197842#msg197842
Акрукс,много точно си написала/описала нещата по този ми въпрос.
Издигна се в службата до регионален финансов анализатор (за няколко държави),но заплатата си остана същата.Започна да се явява на интервюта за нова работа в други фирми ,почти навсякъде го одобряваха,за двойно повече пари.Днес напусна ,след много нерви ,разговори и преговори,споразумяха се.След две седмици започва нова работа.Доволен е.
Браво на младежа! Нали ти писах да не се притесняваш, ама майките все си мислят децата...

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Общи хорари
« Отговор #34 -: Октомври 24, 2021, 06:15:22 pm »
С Х ще продължим ли да работим заедно до края на курса?
//не се чувствам добре, това се вижда. За мен е важно да продължим заедно. Не искам да съм сама, не знам дали ще се справя, а и искам да общувам/обсъждам с него, да не е самотно занимание.
Последният аспект на Луната е квадрат с моя сигнификатор. Не знам, тревожна съм много.

Какво мислите?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12465
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #35 -: Октомври 24, 2021, 08:09:50 pm »

art7ess, последният аспект на Луна е тригон с твоя сигнификатор. Зависима си от Х. . Венера и Марс се виждат, но няма да направят точния аспект, преди Марс да смени знака. Луната е в падащ дом, върви към опозиция с Венера, сигн. на Х.Ако края на курса е тази седмица, Да, при по-дълъг период, казвам - Не.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #36 -: Октомври 24, 2021, 09:35:59 pm »
С Х ще продължим ли да работим заедно до края на курса?
Последният аспект на Луната е квадрат с моя сигнификатор.
Последният аспект на Луната на К3 е тригон с твоя сигнификатор, можеш сама да се справиш с курса и да го приключиш успешно.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Общи хорари
« Отговор #37 -: Октомври 25, 2021, 09:49:55 am »
//вярно е тригон, не знам къде съм гледала:Д

Благодаря ви за отговорите!<3
Акрукс, надявам се да си права и да се справя успешно. Стискай палци;

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2088
Re: Общи хорари
« Отговор #38 -: Октомври 26, 2021, 08:38:14 pm »
Излъга ли ме Ц.?
Ц е дете, моя ученичка, утре ще дам повече подробности .
Обратна връзка- Ц хем ме е излъгала, хем не е. Писах, че детето не блести с особени дар слово и имат фамилна обремененост за умствена изостаналост.
Та- детето се е заключило в тоалетна, качило се е на капака на т. чиния и оттам е скочило долу.
После е викало и блъскало и отвън са му отворили.
Изобщо не е имало прескачане от тоалетна в тоалетна, обаче заключената съседна е създала такова впечатление. И камарата ромчета, които са безкрайно изобретателни в това да се защитават едно друго .
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12465
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #39 -: Октомври 26, 2021, 10:25:45 pm »
Корея, благодаря за обратната връзка. То като във филмите е била ситуацията.  :)

Цитат
Преди Луната да смени знак, е направила квадрат със Венера, у нейн 12 дом, може да е искала да те излъже, но нещо й е попречило, За мен отг. е Не, но ученичката ще "изгори" по някакъв начин.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Общи хорари
« Отговор #40 -: Октомври 27, 2021, 02:31:50 pm »
С Х ще продължим ли да работим заедно до края на курса?
(...)
давам обратна връзка:

Той се обърна на 180*, от ухажване и лична близост до спиране на комуникация, демонстративно мълчание, криене, игнориране и държане "на тъмно". Аз все пак говорих с него, напълно откровено (до глупост, но така избирам да живея в този живот), той мълчеше и не ми даде отговор. Получих такъв на следващия ден в сбит дипломатичен текст в множествено число, в общ чат пред други хора.:Д
В общи линии звучеше като "благодаря, че ми свършихте работа, много здраве";

//хората не спират да ме удивляват:Д опитът ми с нарцисисти става все по-голям, мога да започна да преподавам по темата:Д

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2088
Re: Общи хорари
« Отговор #41 -: Октомври 27, 2021, 08:53:15 pm »
Корея, благодаря за обратната връзка. То като във филмите е била ситуацията.  :)

Цитат
Преди Луната да смени знак, е направила квадрат със Венера, у нейн 12 дом, може да е искала да те излъже, но нещо й е попречило, За мен отг. е Не, но ученичката ще "изгори" по някакъв начин.
Беше, беше- когато носиш отговорност за двадесет и кусур човешки живота, си е жив филм.
Да, напипала си същината на хорара, но бях толкова стресирана, че след като мина време и се успокоих , намерих правилните въпроси към детето.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12465
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #42 -: Октомври 28, 2021, 02:49:35 pm »
Корея, наистина във вашата професия отговорността е голяма. Важното е, че проблема   се е разрешил.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 368
Re: Общи хорари
« Отговор #43 -: Ноември 13, 2021, 03:52:16 pm »
 Здравейте, имам нужда от помощ с тълкуването на този хорар. Въпросът е комплексен и ме обърква, а и съм предубедена. Въпросът е - ще успеем ли аз и половинката ми да се върнем да живеем в родния край и да имаме там работа, която ни устройва. В момента сме принудени да живеем на място, което не харесваме само заради работата. Аз много искам да се върна и гледам по-оптимистично на идеята, че все някак ще се оправим. Той също иска, но със земен тригон - познайте колко "лесно" взима решение и прави промени. Много го притеснява работата и финансовата част. От хорара мисля, че се вижда - негов сигнификатор в 6 дом, моя пък в 8 - разчитам на чужди средства. У на мой 4ти в 10-ти, съвпад с у10 - тук добре, местожителството ми е силно диктувано от работата. У на негов 4ти в 4ти съвпад с у10 за него. Тук започвам да се затруднявам. Какво да гледам за евентуалното преместване и срокът за това?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Общи хорари
« Отговор #44 -: Ноември 13, 2021, 05:17:02 pm »
Ти и твоята половинка сте едно цяло и сте представени от Венера в знак козирог,8ми дом.Луната е у4ти дом за двамата и е сх.съвпад Сатурн в 10ти дом.Питането е за преместване на старо място.Луната обаче е в квадрат съвпадът Марс/Меркурий,които са във ваш 6ти дом.Там за момента няма да има работа за вас.На по-късен етап,може би ,Луната е сх.съвпад с Юпитер.Градусът на к4 е 28,така,че до 2години,заради фиксираната Луна,вероятно може и да стане.На този етап-Не.