Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845938 пъти)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #5595 -: Януари 02, 2020, 03:29:07 pm »
Аспект на тр Плутон към натално Слънце срина кариерата на шефа ми. Чудих се какво ще му донесе този аспект и от година го наблюдавах с надежда. Голям изрод беше. Вече съм с нов шеф  :08: то колко да е нов... с него работим от 6г заедно.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #5596 -: Януари 28, 2020, 06:25:55 pm »
Съвпад на Луна, Венера и Нептун в Риби и мой 5 дом - купих си нова кола. Като почна да изплащам лизинга, ще мисля какво направих :)))
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5597 -: Януари 28, 2020, 06:43:31 pm »
Съвпад на Луна, Венера и Нептун в Риби и мой 5 дом - купих си нова кола. Като почна да изплащам лизинга, ще мисля какво направих :)))
Честито и със здраве да си я ползваш!Безаварийнно шофиране ! :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5598 -: Януари 28, 2020, 08:52:52 pm »
Съвпад на Луна, Венера и Нептун в Риби и мой 5 дом - купих си нова кола. Като почна да изплащам лизинга, ще мисля какво направих :)))
Честито! Със здраве да я ползваш и дълго да ти служи!

Моята дъщеря пък днес получи от нейния пари и ще купува втора ръка кола, предната също не беше нова, но това не попречи на апашите да я гепят в началото на декември, писах тогава тук

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5599 -: Януари 30, 2020, 05:49:56 pm »
Yaya, честито !  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Събития и транзити
« Отговор #5600 -: Февруари 11, 2020, 08:40:14 pm »
Yaya, честито! Да имаш много хубави пътешествия...

При мен тотално неочаквано събитие - обади ми се бившия шеф да ме покани на кафе и след отказа ми получих предложение да се върна на работа отново, тъй като едва сега бил разбрал какъв човек съм и че съвестно съм си вършила работата :-\ Естествено, че отказах, но му казах и това, което мисля за него - едва се сдържах да бъда умерена без много груби думи ;D На такива счупени въдици не се хващам  ;D
Тр. Марс в 10 дом в съвпад с нат. Уран/У12, тр. Венера в 1 дом в съвпад с нат. Слънце/У6, Юпитер/У10 и ПФ.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #5601 -: Март 07, 2020, 02:12:35 pm »
Какво е събитието, малко упражнение за гадаене ?
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5602 -: Март 07, 2020, 05:03:35 pm »
Какво е събитието, малко упражнение за гадаене ?
Катастрофа да няма?
Асц в 8 нат.,меркурий у5,у8 в 1 ви дом............но и съвпадът Венера/Нептун в 1 ви.Бременност или инцидент при пътуване.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Събития и транзити
« Отговор #5603 -: Март 07, 2020, 05:10:27 pm »
Промяна в статуса? Кариерни тегоби?
Може ли карта с транзити.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #5604 -: Март 08, 2020, 07:16:29 pm »
Уран, първоначално бях пуснала картата с уточнението , че това е синастрия на моя натал с транзитите за деня и часа на събитието .
Незнайно как постът ми се превърна в една върволица  от проценти и цифри, изтрих го и го пуснах наново без уточнението. Явно работа на ретро Мерк.
Събитието е сложна операция на баща ми, малко напразна се оказа, но сега той е добре и се възстановява.
Ако щете вярвайте, два месеца не бях гледала и чела нищо астрологично от страх, горе - долу си знам транзитите , но тази карта ми се видя доста напечена и добре, че се въздържах.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Събития и транзити
« Отговор #5605 -: Март 08, 2020, 07:49:49 pm »
Уран, първоначално бях пуснала картата с уточнението , че това е синастрия на моя натал с транзитите за деня и часа на събитието .
Незнайно как постът ми се превърна в една върволица  от проценти и цифри, изтрих го и го пуснах наново без уточнението. Явно работа на ретро Мерк.
Събитието е сложна операция на баща ми, малко напразна се оказа, но сега той е добре и се възстановява.
Ако щете вярвайте, два месеца не бях гледала и чела нищо астрологично от страх, горе - долу си знам транзитите , но тази карта ми се видя доста напечена и добре, че се въздържах.
Да, акцент в/у 6 и 10 домове. При теб това е било баща ти и неговото здраве.

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Събития и транзити
« Отговор #5606 -: Април 11, 2020, 04:44:02 pm »
Здравейте момичета! От астрологичната обстановка на небето,за сега най ме притеснява здраветоми.Очаквах хубави неща да се случат по Сатурн и Венера,в натала са в тригон ,нещо пари отнякъде да дойдат(в смисъл да се изкарат,на мен не ми ги подаряват :))някоя покупка на имот или жилище,очаквам по съвпада на Сатурн и Юпитер вурху Венера(той предстои ) накрая на годината,а то съвсем по друго направление: получих паник атака онзиден...пак съм на черешата :)Такива планове имах за себе си,никакви страхове и депресии не съм си и помисляла,четях ви постовете и макар да бяха необнадеждаващи за всеки,аз си се реех в мечтите и хубавите спомени.....до онзиден,сякаш някой ми натисна копчето и вече нищо не ме интересува,апатия,депресия,безсмислие,А не ми се иска да е така,аз съм човек ,който така лесно не се предава ,за мен няма невъзвожни неща.
Та ми се иска някой да погледне ,ако желае разбира се ,така ли ще я карам цяла година...на хапчета и изолация.
Благодаря предварително

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Събития и транзити
« Отговор #5607 -: Април 11, 2020, 08:25:04 pm »
Здравейте момичета! От астрологичната обстановка на небето,за сега най ме притеснява здраветоми.Очаквах хубави неща да се случат по Сатурн и Венера,в натала са в тригон ,нещо пари отнякъде да дойдат(в смисъл да се изкарат,на мен не ми ги подаряват :))някоя покупка на имот или жилище,очаквам по съвпада на Сатурн и Юпитер вурху Венера(той предстои ) накрая на годината,а то съвсем по друго направление: получих паник атака онзиден...пак съм на черешата :)Такива планове имах за себе си,никакви страхове и депресии не съм си и помисляла,четях ви постовете и макар да бяха необнадеждаващи за всеки,аз си се реех в мечтите и хубавите спомени.....до онзиден,сякаш някой ми натисна копчето и вече нищо не ме интересува,апатия,депресия,безсмислие,А не ми се иска да е така,аз съм човек ,който така лесно не се предава ,за мен няма невъзвожни неща.
Та ми се иска някой да погледне ,ако желае разбира се ,така ли ще я карам цяла година...на хапчета и изолация.
Благодаря предварително
Ванеса, имате много хубав тригон Сатурн-Венера, който е активиран от тр.Сатурн и не е невъзможно да се сдобиете с имот. По-вероятно ми се струва това да се случи при прог. Луна в 4 дом.

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Събития и транзити
« Отговор #5608 -: Април 11, 2020, 08:51:29 pm »
Да,Уран,на този транзит се надявам ,че може да предприема някакви действия по имотни въпроси.Очаквам и може би преместване на друго населено място,накрая на годината Сатурн и Юпитер правят съвпад с Венера.Ако изхождам от нарталната карта Сатурн и Венера са в тригон,а Юпитер и Венера по натал са в нонагон.За нонагона знам ,че е кармичен.Цялата работа е ,че аз имах и имам хубави очаквания от тези тригони а то болести...Не искам да е така..... :-[ :-[ :-[ :-[

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #5609 -: Април 28, 2020, 07:57:55 pm »
Според вас какво ще се случи на този мъж през ноември или близък период?
Датата е условна заради съвпада на Юпитер и Плутон в каре с Луната му.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински