Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845748 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #315 -: Април 17, 2014, 01:12:09 pm »
а в тази книжка дали пише, прогр Венера към нат Вен/Плутон в секстил

Г-жа Рашмън дава за Венера към Плутон много Парички :) - ама как да разберем откъде ще дойдат ?
да, но не винаги- може да е силна страст, маниакална любов
за голямото богатство дава съвпад на пр Плутон с нат Венера в 8д- на моята голяма дъщеря предстои този аспект и нейното гадже само се шегува с това, как щял да забогатее, тя да се ожени за него, той да умре на 27г и тя да го наследи
Младежа нещо си е внушил, че щял да умре на 27г и само я плаши с приказките си, които видях в натала му откъде идват и я успокоих, че ще спре да бръщолеви това, като отмине транзита  :)

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #316 -: Април 17, 2014, 01:20:52 pm »
да, но не винаги- може да е силна страст, маниакална любов
за голямото богатство дава съвпад на пр Плутон с нат Венера в 8д- на моята голяма дъщеря предстои този аспект и нейното гадже само се шегува с това, как щял да забогатее, тя да се ожени за него, той да умре на 27г и тя да го наследи
Младежа нещо си е внушил, че щял да умре на 27г и само я плаши с приказките си, които видях в натала му откъде идват и я успокоих, че ще спре да бръщолеви това, като отмине транзита  :)

знаех си аз, че няма то пари без труд за мен .... пак ме подминаха :)

е, то понеже на Венерката в Скорпион й е малко, та сега като направи и секстил към съвпада венера/плутон - хептен ще я овапсам ... то ще са филми, то ще са сълзи .... трябва да измисля нещо дотогава - след някой друг месец почва. А, и транз Сатурн е там, или поне ще дойде по някое време. Става красота. :)

Абе нещо активации ми се заформят ....

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #317 -: Април 17, 2014, 01:48:04 pm »
Акрукс, за тази книга ли става въпрос?

http://www.book.store.bg/p12328/astrologia-za-vsichki-grant-levi.html

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #318 -: Април 17, 2014, 02:52:45 pm »
да, но не винаги- може да е силна страст, маниакална любов


Това е по-вероятно за тр. Плутон към Венера. Имам тригон, но нищо....
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #319 -: Април 17, 2014, 05:29:55 pm »
Акрукс, за тази книга ли става въпрос?

http://www.book.store.bg/p12328/astrologia-za-vsichki-grant-levi.html
да, за същата

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Събития и транзити
« Отговор #320 -: Април 17, 2014, 07:37:22 pm »
Транзитен Сатурн откакто прави куинконс с наталната ми Венера У6 имам гаден проблем с очите и реших временно да спра с многото хороскопи, които правя напоследък, понеже много се дзверя пред екрана .... Стремя се и почти да не чета на компютъра ...
Ретро Марса пък минава през 6 дом, който е У12 в картата. 

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Събития и транзити
« Отговор #321 -: Април 18, 2014, 09:41:32 am »
Чудя се как ще доживея до 80години като детето ми всеки ден ме  докарва почти до инфарктно състояние. :012:  Днес пък да вземе да свали епруветката  с живака от детския термометър  и да си играе с него. :-X
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #322 -: Април 18, 2014, 10:14:22 am »
Квадрат на тр Плутон към нат Венера в книгата на леви пише, че е аспект на бохемския живот  :)
Чакам го този квадрат след 5гр да видя след дългите години аскетичен живот как ще ми се отрази бохемството  :party0036:

как ще ти се отрази   :017: като квадрат на креват  ;)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #323 -: Април 18, 2014, 10:17:42 am »
Музът ме напусна  ???
А и засега нищо не ми напира отвътре, представям си каква ще е поезията при транз. Марс в опозиция към нат. Меркурий.  ;D

като речите на Волен и Хитлер в едно
а музът не го мисли  ;D  пролет е ,хванал е гората като се напасе,ако се завърне ще е завинаги :72:

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Събития и транзити
« Отговор #324 -: Април 18, 2014, 10:39:29 am »
Венера, У1 и У8, е разположена в 8-ми натален дом, с хубав тригон към Плутон. Досега не съм станала милионер, не съм получила огромно наследство, нито пък управлявам/работя с финанси.

При опозицията на транзитен Плутон през 2-ри дом към натална Венера в 8-ми се влюбих много сериозно :) Но това се случи преди почти 20 години, млада и наивна съм била, затова и глупавото влюбване. Тогава започнах да давам вечерни уроци по английски в частно училище (колко ли съм го знаела и аз тогава езика :012:), но се сещам че имах много парички, като за възрастта си.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #325 -: Април 18, 2014, 11:19:13 am »
като речите на Волен и Хитлер в едно

Наскоро ви бях споделила, че на мен и мунданните аспекти ми влияят, а тия дни на дневен ред беше опозицията между тр. Меркурий и тр. ретро Марс. Ако можех с думи да разстрелвам, щях да го направя. А и наскоро митинги на Атака не се планират, че да проработя аспекта по друг, "по-градивен" начин.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Събития и транзити
« Отговор #326 -: Април 18, 2014, 11:57:32 am »
Новият изборен сезон не е ли открит вече? Евровотът.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #327 -: Април 18, 2014, 01:35:49 pm »
как ще ти се отрази   :017: като квадрат на креват  ;)
Ха-ха-ха, кратко и изчерпателно тълкуване на аспекта  :D
Стреличке, благодаря, наминавай по-често, липсваш!  :-*

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #328 -: Април 18, 2014, 01:42:29 pm »
Наскоро ви бях споделила, че на мен и мунданните аспекти ми влияят, а тия дни на дневен ред беше опозицията между тр. Меркурий и тр. ретро Марс. Ако можех с думи да разстрелвам, щях да го направя. А и наскоро митинги на Атака не се планират, че да проработя аспекта по друг, "по-градивен" начин.  ;D
ами ти нямаше ли овенски и везняшки планети в тия градуси, нормално е да ти влияе тогава мунданният кардинален кръст
мен ме удари в джоба, нали имам Венера У2, У9 във 2д на 18гр везни и Юпитер У4, съУ7 в 8д на 15гр овен- малко приходи, които се наложи да разчета пестеливо, за да изтикам месеца
Агнешкото ще отложа за май, то и без това сега е студено и не става да се пие бира, а агнешко не върви с друго  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #329 -: Април 18, 2014, 01:45:17 pm »
В 15-16 гр. Овен/Везни нямам нищо, но сравнително близо е Меркурий - в 18 гр. с минутки.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui