Автор Тема: Марс  (Прочетена 274000 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс
« Отговор #435 -: Август 27, 2014, 09:29:41 pm »

Много често за Марс и Сатурн се пише, че това е газ и спирачка.

да де ама ако нямаш двигател+ гориво са  само прости педали,колкото и да ги натискаш  :ecomcity:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Марс
« Отговор #436 -: Август 27, 2014, 09:45:17 pm »
При много хора  от поколението с Нептун в Скорпион  на 16*-18* , Марс/Сатурн  активираха /въведоха сега своята компилация от финансова целенасоченост и сексуална стратегия в посока самочувствие ,самооценка и осезаема форма на мечтите и фантазиите си .Интересува ме какво и колко платихте и/или ще плащате ,за да се случат и/или повишат същите ?
Много.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс
« Отговор #437 -: Август 28, 2014, 09:41:04 am »
При много хора  от поколението с Нептун в Скорпион  на 16*-18* , Марс/Сатурн  активираха /въведоха сега своята компилация от финансова целенасоченост и сексуална стратегия в посока самочувствие ,самооценка и осезаема форма на мечтите и фантазиите си .Интересува ме какво и колко платихте и/или ще плащате ,за да се случат и/или повишат същите ?

съм от това поколение,след като за четвърт век ни отнеха мечтите,паразити всякакви,сега какво остана за осезаема форма-нищо,разпиляно поколение по всички крайща на света с цел оцеляване,това е цената,загуба на корените,на основата

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #438 -: Август 28, 2014, 10:13:05 am »
Въпросът ми беше конкретен ,за онези ,които имат Нептун на 16*-18* градусов диапазон ,как се активира същия от съвпада Марс/Сатурн,много хора имаме Нептун в Скорпион ,специфична проява търся,като споделяне . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Марс
« Отговор #439 -: Септември 08, 2014, 07:37:34 am »
Утре марс влиза в 5тия ми интерсептиран дом.   Първоначално ще направи тригон слънцето У1,после опозиция със сатурн У6, съвпад нептун У9, тригон АС. По-късно тригон меркурий У3...доста ще ми аспектира планетите. Ще направи съвпад с вертекс на 22 рия градус във стрелец. Ще направи съвпад и с прогресивната ми луна на 7 гр в стрелец.

Освен ,че мисълта ли е силно насочена към бъдещето на детето напоследък, мисля че няма да бъде лош период. :)

Радвам се,че ще напусне 4ти дом.Тежък период беше.

Happy58

  • Гост
Re: Марс
« Отговор #440 -: Септември 08, 2014, 10:08:14 am »
При мен в момента тр Марс прави тригон със Сатурн, а тр Сатурн излиза от квадрата с Марс - все още имам болка от втората интервенция, която направих на 3 септември - надявам се, че като отмине Марс на 2-3 градуса от Сатурн, болката ще отшуми.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Марс
« Отговор #441 -: Септември 08, 2014, 02:29:56 pm »
Марс в момента е точно върху Уран У4 на К2. От вчера си мисля да купя жилище, но тепърва Сатурн ще влиза във 2д и ме е страх от безпаричие. В същото време, виждам ярките проявления на солара ми. Толкова работещ солар не съм имала досега. Мисля за продължаване на образованието и трябва да го реша тези дни.

Като капак, имам разходящ квадрат на пр. Луна с пр. Слънце, имам транзит на Юпитер през 10д и ми квадратира Венерата, а и дирекционния Сатурн ми е точно на АЦто. Такава депресия ме е треснала, че пред всичко хубаво, съм все недоволна...  :lol_hitting:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #442 -: Септември 14, 2014, 02:02:32 am »
Ингресът на Марс в Стрелец.Най-накрая слезе от трона си в Скорпион,от където ръководеше  и без това агресивния Уран в Овен.Надявам се реките кръв в Украйна да спрат,след като влиза в знака на висшите идеали и щедростта.Юпитер в Лъв като диспозитор на Марс и предстоящият голям тригон Уран,Юпитер,Марс в първата десетдневка на октомври дали ще доведе до потушаването на конфликта?
« Последна редакция: Септември 14, 2014, 02:10:06 am от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Марс
« Отговор #443 -: Септември 14, 2014, 09:25:37 am »
Да,честито марс в стрелец!
Дано да доведе до потушаването на конфликта, не само в мунданен план ,а и на личностно ниво тези тригони да донесат положителни промени.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #444 -: Септември 14, 2014, 02:11:39 pm »
Диспозиторът на Юпитер Слънцето през октомври ще бъде в знакът на хармонията Везни.А на 01.10 Венера влиза във Везни и ще направи опозиция на Уран.Венера(в съвпад със Слънце) се явява краен диспозитор на небесното хвърчило от трона си и смятам,че има всички предпоставки за стабилизация на нелепия конфликт там.
В личен план Овни,Лъвове,Стрелци и Везни трябва да сме най-облагодетелствани.На мен фигурата ми попада във 2,4,5 и 10Д.Ще пусна отзиви,ако има за какво.Големият квадрат Уран,Плутон,Марс,Юпитер освен работа,което ми е естествено състояние не ми донесе нищо,а ми активира повече точки. ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #445 -: Септември 14, 2014, 02:27:56 pm »
Дракониада, а ти кой слънчев знак си? Има ли я някъде картата ти?
Картата ми няма да я има,понеже държа на анонимността си.Слънчев Овен,със стелиум там,върху който в момента е Уран.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #446 -: Септември 15, 2014, 03:53:25 pm »
ясно.
Благодаря все пак за малкото информация!
Явно аз съм от малкото глупаци, които са си пускали картата преди и се знае от повечето хора, но ще се постарая да не повтарям тази грешка.
Що да е глупак човек, който няма какво да крие и за какво да се срамува от себе си?!

wind: edit
Всеки има право да не изнася лична информация
Акрукс се лишава от достъп до форума за 2 дена


« Последна редакция: Септември 15, 2014, 05:36:21 pm от wind »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #447 -: Септември 16, 2014, 01:36:20 pm »
И друго-темата е МАРС,а не банове и натали.Няма да е лошо да се разчистим.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Марс
« Отговор #448 -: Септември 16, 2014, 04:08:40 pm »
wind:edit

За нарушение на правилата, Теодор е с ограничен достъп до форума за 2 дена

« Последна редакция: Септември 16, 2014, 04:24:15 pm от wind »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #449 -: Септември 16, 2014, 04:48:03 pm »
Тронов Марс в Овен.  :012:
От 3 години имам един много упорит обожател.В началото бях много ядосана от безцеремонната му откровеност.  :012: Хоках го,но и острите ми думи минаваха през ушите му и той си оставаше един такъв безобиден,нахален вулгарник.Чаровен в простотата и в простотията си.Много семпъл,открит и неуязвим-полов атлет(хиперсексуален вероятно) :043: Реших,че е такъв първичен заради Слънцето му в Телец,но се оказа,че има един "самотен" не особено аспектиран Марс в 4-5Д,съвпаднал в градуса на Венерата ми-знаеше си точния час на раждане.  :043: :043: :043: :043:  Забавно е да виждаш понякога някой толкова лишен от лустрация,но само един тронов Марс ми е малко постен,без съпътстващи съвпади и други аспекти с "тежкоатлетите".  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: