Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 304417 пъти)

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #990 -: Септември 07, 2016, 09:50:15 pm »
От цялото написано,нещата,които съм разбрал през времето за себе си са следните(написани от теб) - наистина всичкo ми е или крайно приятно(бяло) или крайно неприятно(черно).Това,че давам много от себе си си е също точно така и че нещо ме спъва,все накрая не получавам точно това,което искам си е така. А,за останалите неща ти вярвам понеже си се изразила изчерпателно според мен и имаш обосновани изречения,а и както казах нещата,които съм забелязал в себе си - ти си ги отбелязала по наталната ми карта.
Thanks!  :)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #991 -: Септември 07, 2016, 10:53:17 pm »
И аз благодаря за обратната връзка :) :38:
Над силата е само умението да я владеем!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #992 -: Септември 07, 2016, 11:33:30 pm »
Леля ми и един бивш партньор имат слънце в последния градус на дева -съответно попреживяха няколко затъмнения на слънцата си, а сега минава Юпитер там в критичен градус. Интерeсно ми е от астрологична точка-не от емоционална! Благодаря на Бога, но при преминаването на Сатурн от там отношенията ни са междупланетни, което обаче затруднява наблюдението ми ;D  Леля ми другата седмица заминава на лъчетерапия във Виена-Юпитер прави съвпад със Слънцето в 12 дом, но часът от баба ми може да не е ок. Интересно е в казуса, че според този час Луна в критичен градус Близнаци е каре Слънце, та Юпитер ги активира.. Сатурн/ Марс цикъла в Стрелец в точно каре с нейният Меркйрий в 12дом-диспозитор на Слънцето. Сложна работа- ще видим има ли сейф от юпи в 12, че после Сатурн в края на Стрелец ще направи опозе натална Луна. Ако съм жива ще дам обратна връзка за влиянието в този спец. случай на великият Бл. Другият наблюдаем през бинокъл обект -нещо му се е бъгнал бизнеса ,ама той е поояден, ако жена му роди ще забележа след година, иначе и на двамата цикълът Марс Сатурн е в каре към нат Меркове в дева, а и да Меркурий тръгва напред баш на новият им солар ама освен че е интересна комбинацията с Юпитер дано докопам информация :012:

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #993 -: Септември 08, 2016, 08:02:14 pm »
при мен също мина през слънце в 12ти и продължава да си е там. нямам търпение да мине в първи дом. така спряганият за благотворен съвпад със слънце, не съм забелязала да е донесъл нещо особено положително. за защита не мога да преценя.

сетих се, че цяла зима имах здравословни проблеми, като първопричината беше гръбначен стълб. Юпитер ми е съу6, а слънцето отговаря за гръбнака. значи и при мен на здравословна тематика се е проявило. пък аз мислех, че ще се омъжа на този транзит  :D
« Последна редакция: Септември 09, 2016, 12:37:53 pm от Kler »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #994 -: Септември 09, 2016, 04:27:32 pm »
Юпитер влезе във Везни, Луната е в Стрелец, в натала ми са в тригон и аз не спрях да ям цял ден!!!!!
3 парчета торта, 2 царевици, праскова, банан, пуканки и 3 шоколадови бонбони.
Имам АЦ Везни! Ако ще е такава тенденцията за цяла година...  :91:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #995 -: Септември 09, 2016, 04:44:11 pm »
А аз днес по случай Юпитер във Везни (и Венера на трон) си купих 3 нови гривни. Отдавна издирвам точно такива и не намирах. С много тънки китки съм и е ужас в намиране на гривни, а и пръстени, които да не падат с едно движение. Затова съм много щастлива. :) А една приятелка днес предложи и да ми направи  :29:
Над силата е само умението да я владеем!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #996 -: Септември 09, 2016, 07:16:20 pm »
Ех, какво ме чака само  :29:

Цитат
Стрелците ще се сдобият с нов спонсор в лицето на Юпитер във Везни. Те ще имат възможност да се развихрят в социални дейности, да участват в движения и политически организации, да блеснат с прогресивните си идеи. Юпитер във Везни ще им донесе много нови приятелства, някои от които ще прераснат в делово сътрудничество.

Статията - http://zvezdennavigator.com/wordpress/?p=2005
Над силата е само умението да я владеем!

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #997 -: Септември 09, 2016, 08:16:06 pm »
Ех, какво ме чака само  :29:

Статията - http://zvezdennavigator.com/wordpress/?p=2005
Де да го нямаше Сатурн в Стрелец... :)
Такива статии многоооо....
Плутон в Козирог с красиви 90 градуса във Везни...

Та безумни статии колкото щеш... гледам си индивидуално и това е :)
За Стрелците до известна степен съм съгласен поне сатурн няма да ви мъчи много... но юпитер в квадрат с платетите ви във дома на козирога също е интересен...
« Последна редакция: Септември 09, 2016, 08:38:31 pm от mateosf »

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #998 -: Септември 09, 2016, 08:43:55 pm »
Ех, какво ме чака само  :29:

Пък аз ще бъда най после изпълнена със съдържание  :D Глей по тоя ретромерк колко новости научава човек. Значи това, зодиите, ни пълнят със съдържание веднъж на 12 години и сега е точно нашето време. В останалото време сме си били кухи лейки.
De omnibus dubitandum est

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #999 -: Септември 09, 2016, 08:46:02 pm »
Понеже в горепосочената статия скорпионите го духат буквално... Може и да е така но поне конкретно за мен ще ми даде 3 секстила със Венера Сатурн и Нептун. Един съвпад с  Плутон... От последния ще се пазя... Въпреки че натално нямам негативни аспекти на плутон с други планети.
Ох забраих... ASC ми е Везни :)
« Последна редакция: Септември 09, 2016, 08:52:28 pm от mateosf »

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1000 -: Септември 09, 2016, 09:07:20 pm »
И понеже адски се дразня на подобни статии за които някой вземат пари и все едно си чета хороскопа в дир бг преди работа... Друго си е да си гледам ZET...
Та мили Везни... Сатурн бавно лека полека ще мине в Козирог и след Аху иху ще има тиху... с едни красиви 90 градуса към слъцата ви.
Разбира се Плутон е още там... Той си работи за години напред в червено. Първо Марс ще каже по тихо и ако не го послушате Сатурн и Плутон ще се изплезят. Какво като имате сектили с наталните планети в дома на Скорпиона...
А Уран отсреща в пълна опозиция как ли действа на Везните?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1001 -: Септември 10, 2016, 12:59:08 am »
Аз го уважавам юпитер във везни и веднага отидох първо на шопинг, после като придружител във фитнеса, после на гости, междувременно дадох колата да я измият, оправих къщата, сега и като изпера 2 перални и съм готова

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1002 -: Септември 10, 2016, 01:19:52 am »
Папи, ти си изпълнила петилетката за норматив. Сигурна ли си, че всичко това е от един гол Юпитер?
Аз мога да го набедя за разкрасителни процедури, но къде ми се види друга причината. Пък ако е от него - е, щастливка съм, ще си се разкрасявам цяла година с този плам. Влязло магаре, излязло...пак магаре. Ама вчесано. Та така.  :85:
Разкрасявам се, че ми се налага утре да пътувам. Не по други причини. Но пък имам предложения за кратки пътувания и в следващите дни.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1003 -: Септември 10, 2016, 05:22:03 am »
Юпитер във Везни : " Вярвам, че там е по-красиво, но тук е постижимо. " :)
Юпитер във Везни няма някакви  особености или достойнства в знака, така че развълнувани от предстоя му в този знак по право се пада да бъдат Слънчевите Везни, онези със стелиум в знака, АСЦ/МЦ, и тук-там планети в същия, разбира се и такива с прогресивни точки във Везни. Юпитер във Везни е малко по-консервативен, защото Сатурн тук екзалтира и това донякъде стабилизира експанзията и ентусиазма на артистични изяви на Юпитер . Докато Юпитер е във Везни рисковете са по-умерени и разумни и най-вече са насочени в сферата на романтичните отношения или към социалните такива ( Венера е във Везни ). Възможностите ще се появяват в близките връзки и ще имат шанс да се сбъдват с дипломация и със съдействие. Следващите 12 месеца (ще)са особено благодатни за хората, занимаващи се  с изкуство, по-засилено при артистите; за всички, чиято професия  по някакъв начин е свързана с даване на съвети/консултанти;  за фризьорките и танцьорките; политика и социални структури. Най-подходящото време за "изгодни партньорства"! До края на тази година е хубаво да се уловят възможностите, когато Юпитер е в секстил и рецепция с Венера в Стрелец( октомври) и Юпитер секстил и рецепция със Сатурн в Стрелец( декември). Докато Юпитер е във Везни както  в личен, така и в обществен план, много хора ще водят борба за справедливост и нови законови решения, но обикновено  същите нямат категоричен резултат. Би трябвало да има "бум" в изкуството и модата, в сферата на преговорите, както и  вид реформа в брачните отношения, при опозицията с Уран и ретро фазата. Това е и времето, когато често ще ни спохожда мързела и увереността, че някой друг ще ни свърши "мръсната работа", а ние само ще напътстваме философски процеса. Това е и времето, когато "чуждата кокошка е патка ". Това е  и времето, когато искаме да се харесаме на всички, забравяйки за съдружията и групата. Хубавото е, че при този цикъл на Юпитер във Везни, Сатурн от Стрелец ще го съпровожда - много благоприятна е тази рецепция и освен това Юпитер направи ингреса с тронова Венера. Може би до 14.09. е добре да сме по-скоро слушатели и по-пестеливи не само откъм харчене, но и откъм жестове, за да не се поставим в позиция на зависимост от другите или нечие влияние, още в самото начало на цикъла, защото Юпитер е в 0 * критичен градус. :)

А, според вас, това че, Меркурий е ретрограден при ингреса на Юпитер, би ли променило това проявите през целия период на Юпитер във Везни ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1004 -: Септември 10, 2016, 06:38:41 am »
Какво да очаквам, когато транзитен Юпитер съвпадне с наталния ми Марс в 7 дом?