Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 304375 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1035 -: Септември 11, 2016, 09:03:53 am »
При мен тр. Юпитер в 7 Д предстои да направи много опозиции най-напред със себе си/У10, след това със Слънцето/У6, ПФ и СЛВ, същевременно ще е опозиция и на дир. Луна, Меркурий; прогр. АС, Луна, Меркурий, Юпитер, СЛВ. Ще съвпадне с прогр. и дир. Вертекс. През януари ще е в съвпад със Спика на К8 и ще "влезе" в нат. 8 Д.
В нат. карта имам съвпад на Слънце/Юпитер/ПФ в 1 Д, в овен.

Нямам представа какво ще ми донесат тези опозиции. Но преди малко четох, че тр. Юпитер през 8 дом можел да ни върне някакви пари.
А днес разбрах, че има някакъв проблем с моето заплащане в работата, тъй като предстои атестиране. Длъжностната ми х-ка и задълженията, които са посочени от работодателя са за пълен работен ден, а аз не бях. А за да смогна с всичко аз съм оставала извън работа и съм работила от вкъщи. И за всичко съм писала доклади, които съм предавала в края на месеца. Има нарушение, защото не е спазено изискването на Министерството за задължителния минимум по нормативния документ, който е в сила от 2014 г., седмично ми се губят х 10 часа.
Мислих си дали е възможно да ми изплатят някакво обезщетение... ::)

При моята опозиция на тр Юпитер към себе си, откъм 7 дом започнах най-хубавата си работа, в чужбина. Юпитер е У6 и стар У9,10.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1036 -: Септември 11, 2016, 09:05:08 am »
Защо не ходите на фитнес и не спазвате диета, ами все се оплаквате от "разширяване"? akruks как например съумява да поддържа много добра форма?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1037 -: Септември 11, 2016, 10:39:44 am »
Защо импулса взе превес , според теб ? Сатурн -Нептун затварят ли тао-то Марс/Нептун

Марс/нептун са в опозиция, няма тао, тр нептун в риби, тр сатурн в стрелец-квадрат, но не, пак няма тао, и да сложим юпитер-няма квадрат, далеч са още
А за импулс-не точно, смяна на сезони, нови колекции, не пазарувам само за себе си

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1038 -: Септември 11, 2016, 12:07:48 pm »
Вече 2-3 дни тр Юпитер е върху Слънцето ми :) - отново съм на вълна болестно неразположение. Вчера бях с малките ми племенници цял ден напред-назад. Беше ми приятно, че съм с тях, но през целия ден ми беше лошо, а вечерта, като се прибрах, пак имах проблеми. А точно си помислих, че вече съм се постабилизирала. Това го пиша само за статистика относно аспекта. Юпитер е У6, Слънце У2, съвпада е в 4, малко след ИЦ.

Като по часовник  ???

Обаче и друфо има - тр.Слънце върху нат.Плутон и Уран в опозиция на Хирон на възврат ... Това според мен е допринесло за състоянието. А и р.Меркурий се връща назад, за да се слее със Слънцето  там в близост - след няколко дни. Дали няма да се наложи да преразгледаш някава тема с болежки, нещо, започнало преди, по което сега да направиш ревизия?
Над силата е само умението да я владеем!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1039 -: Септември 11, 2016, 01:21:20 pm »
Юпитер ми е диспозитор на светилата, като беше анаретен си пътувах за България от държавата, в която винаги съм мечтала да отида, а и да живея. Ревах като излитах, ревах като кацнах в София. Вчера обаче се прибрах вече вкъщи и като наизвадих всичко от прословутите куфари, книги и сувенири, които донесох от там и ми стана едно такова хубаво. И вкъщи ми беше хубаво, изобщо добре се разви преминаването на юпитер в новия знак, той е и на куспидата на 3ти дом при мен.

Дали сега като юпитер е вече във везни и венера като негов диспозитор е още във везни и прави аспектите, които юпитер би направил по-нататък в натала ще даде знак какво може да се очаква от юпитер? Защото мен малко ме притеснява опозицията юпитер уран, по моята нодална ос и аспектирайки венера ::)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1040 -: Септември 11, 2016, 11:30:07 pm »
Аброуд, ти си с Юпитер във Водолей, как се възползваш на практика от  достойнствата му тук ?  За теб същия е важен защото държи ъгъл, нодална ос и се заиграва с Венера.  Таблицата за умножение е важна, когато отидеш "до магазина",  иначе е добре систематизирана информация в рамка, помагало, за да може хората да го виждат и да ръкопляскат.  ;)

чудя се как да ти отговаря, ма ще изчакам 5+ тр. Марс/АС

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1041 -: Септември 12, 2016, 01:14:19 pm »
Рени и Емма, да си оптимист не означава, че човек трябва да се прави на глупак и да не забелязва реалността!

Веско, купи ли си пиано ?!? Това е реалността, останалото  е чесане на езици и добро храносмилане на информацията. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1042 -: Септември 12, 2016, 01:31:37 pm »
Днес пак на торта, през уикенда правих квасен хляб от лимец. Аз хляб не ям, ама сега ядох... Да се маха от Везни, че ще изгърмя! В Дева свалих едни 8-10кг, сега да не ми ги надупи пак, че .....  :014: утехата е, че е в 12д, ама слаба утеха бееееее
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1043 -: Септември 12, 2016, 01:44:29 pm »
Не е толкова от това, че е във Везни, а от това, че е в критичен градус. Всеки ингрес на планета и такава по прогресия, дирекция е период на стрес и напрежение- всеки се бори със същия с това, което и колкото може наталния му Марс. Някои с торти, други цепят дърва, трети спорят, четвърти защитават дисертация.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1044 -: Септември 12, 2016, 01:48:31 pm »
при мен е съу 6 и транзитира все още през 12ти. нещо не ми е ок тези дни, може и от това да е значи.
иначе не ми се яде, както на повечето явно.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1045 -: Септември 12, 2016, 01:50:37 pm »
Не е толкова от това, че е във Везни, а от това, че е в критичен градус. Всеки ингрес на планета и такава по прогресия, дирекция е период на стрес и напрежение- всеки се бори със същия с това, което и колкото може наталния му Марс. Някои с торти, други цепят дърва, трети спорят, четвърти защитават дисертация.  :)

Това ми хареса :-* марс по принцип ли или защото конкретно Юпитер е във везни?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1046 -: Септември 12, 2016, 01:54:41 pm »
питай ме,цяла година как се удържа дупи на асц. и тригон към себе си,скоро ще пресече К2
качвам-свалям и пак,той разширява -девата стеснява,борба епична,
егати апетита за всичко- жажда неутолима,за храна, за шопинг,за пътуване,за промени у дома- у4

Цитат
как се удържа дупи на асц...у 4-ти

Държиш нещо/ някой откъм 4-ти дом, освободи каквото ти е в повече там . Обикновено подкрепата от/в 4-ти възпира индивидуалността по 1-ви . Как подкрепата  от / към някой са потиснали и ограничават периодично импулса, твоята спонтанност ? -попитай се и тогава Юпитер други ще ги върши в 1-ви дом. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1047 -: Септември 12, 2016, 02:04:50 pm »
марс по принцип ли или защото конкретно Юпитер е във везни?

0*(Овен)-ингрес -начало(ново)- Марс
Много енергия се концентрира винаги в нулевия градус, а Марс е най-силен, там, където може да се разгърне тази "много " енергия- ами какво по-добро време от момента на ингрес , вече това как ще се случи-натал. Но, и твоя показалец е точен, че докато Юпитер е във Везни, е добре да се позоваваме по-честичко на Марс в картата си и да сме по-активни във фитнеса, отколкото в "Хепи-то'. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1048 -: Септември 12, 2016, 02:14:03 pm »
Благодаря, Рени. И аз съм решила да ходя да тичам на стадиона, дето никога тичането и кардиото не са ме привличали, ще видим докъде ще стигна с тези намерения :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1049 -: Септември 12, 2016, 02:18:56 pm »
Тери, ако спорта не импонира на темперамента ти, не се мъчи и го замени с танци, да уважиш знака. Това е все пак Юпитер и лекотата е на почит, "мъките" в темата за Сатурн.   :)
« Последна редакция: Септември 12, 2016, 02:20:39 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“