Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 277984 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #285 -: Декември 18, 2014, 07:12:23 pm »
..И да ме мачка със Сатурн съвп.СЛВ!   

:D :D :D  А кой транзит е СЛАМКАТА за сдобряване?
Ами според теб на кой аспект сте се скарали и към кои ваши планети и домове?  :P :012: :D :D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #286 -: Декември 18, 2014, 07:45:19 pm »
..И да ме мачка със Сатурн съвп.СЛВ!   


този аспект означава, че дълго време той, с неговото сатурново държане, ще прави така, че ти да усетиш и да заработиш твоя козирожки СЛВ.
Това го казвам от опит.

А Плутон на Асц на друг, предполагам означава, че този с Асц се чувства под властта на другия и ще се опъва.

И третото - явно е, че ти не искаш да възстановяваш приятелски взаимоотношения, а просто си си хлътнала (в което нма нищо лошо, ама нека тук да не се опитваме да се кривим) и сега ти е криво, мъчно, болно. В момента имаш транзитен ЮЛВ през Хирон в 11 дом - това означава, че (ако вярваш естествено в карма и подобни), че "плащаш" по някакъв начин данък на вселената в областта на приятелството. За мен това не е особено приятен аспект от гледна точка на ситуацията - не вярвам, че ще имате кой знае какви взаимоотношения в бъдеще. НО! Сега е момента, да научиш всичко за нодалната си ос и да започнеш да работиш по нея.

Колегите са по 6 дом, а Сатурн транзитира там, верно е, че прави секстил с Плутон в 5 дом, но акцента е 6-ти. Така че, явно, просто трябва да сложиш ред в тези колегиални взаимоотношения, няма да е лесно, но ще е осъзнато.

Има и още да се говори, но това, мисля, за сега е достатъчно.

Според мен, че догодина ще излезе нова любовна звезда при теб на хоризонта :)

« Последна редакция: Декември 18, 2014, 07:48:50 pm от Happy58 »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #287 -: Декември 18, 2014, 07:57:55 pm »
..И да ме мачка със Сатурн съвп.СЛВ!   

:D :D :D  А кой транзит е СЛАМКАТА за сдобряване?
Виж кои са ви най-добрите аспекти между планети и добро време за сдобряване ще е когато някоя от тях транзитира планета от същата фигура. :)
Хепи е направила много хубаво резюме за теб.  ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Синастрии
« Отговор #288 -: Декември 18, 2014, 08:08:02 pm »
Качвам ви синастрия с един пич,дето сме на 2 полюса,изобщо нямаме нищо общо.Ако на някой му се разглежда ви я поствам  ;)

Извинявам се за нахалството,но ще я погледнете ли аз съм във вътрешния кръг.Скарахме се жестоко,не сме гаджета,а по-скоро приятели,макар че аз си имам чувства към него.Изключително труден човек е като характер и е странна птица.Просто искам да видя дали си подхождаме.Благодаря ви  :-*

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Синастрии
« Отговор #289 -: Декември 18, 2014, 08:16:41 pm »
От астрология не разбирам много,мога само да кажа,че страст има,неговия Плутон е върху асцендента ми,което си означава,че той командва,той движи нещата,ама може и да се излагам като кифла  :57: с това мнение.Признавам си хич ме няма в астрологията,ако не ви се занимава,не я разглеждайте.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #290 -: Декември 18, 2014, 08:27:08 pm »
От астрология не разбирам много,мога само да кажа,че страст има,неговия Плутон е върху асцендента ми,което си означава,че той командва,той движи нещата,ама може и да се излагам като кифла  :57: с това мнение.Признавам си хич ме няма в астрологията,ако не ви се занимава,не я разглеждайте.
Вярно е,че тронов Плутон е в твоя 1Д и без лош аспект,но е негов У3.И Слънцето(У12) му е в твоя 1Д с квадратура от твоите изисквания или неизявени емоции(Сатурн+.....)
Марс/Марс опозиция екзалтиран/падение.Виж какво управляват планетите на най-чудесните според теб аспекти.Напъни се.  :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Синастрии
« Отговор #291 -: Декември 18, 2014, 08:41:08 pm »
ето я картата

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Синастрии
« Отговор #292 -: Декември 18, 2014, 08:43:28 pm »
Драки доколкото виждам марсовете ни са в опозиция,което май дава голяма тръпка или пък постоянни караници?

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #293 -: Декември 18, 2014, 09:00:11 pm »
Драки доколкото виждам марсовете ни са в опозиция,което май дава голяма тръпка или пък постоянни караници?
Твоят е екзалтиран,в стелииум,но неговият,заточен е не по-малко силен,особено като У8.Ако влезете във "сражение" ще заложа на него,а ще влезете,ако не направите секс.И да направите секс пак ще влезете.  :043: :043:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #294 -: Декември 18, 2014, 09:02:08 pm »
Тренди, аз не мога да кажа дали си пасвате - това ти трябва да го кажеш, но като гледам ... тр Плутон нагазва венера/Нептун? Или? Дай градусите на планетите ти в Козирог. Плутон мина ли вече през СЛВ? Венера е У7 - тук има предизвикателство. Може ли само твоята карта с транзити и прогресии?

Happy58

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #295 -: Декември 18, 2014, 09:10:01 pm »
ето я картата

тук ми е интересно, че и двата Асц са активни. Тренди, той ти активира Юпито, У2, в 10 дом. Каква е връзката с реалността? Или те подтиква/помага в кариерата, за да идкарваш парички, или пък предизвиква твоите морални ценности, които рефлектират на имиджа ти. Има ли нещо вярно?

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Синастрии
« Отговор #296 -: Декември 18, 2014, 09:13:05 pm »
Ами Happy по-скоро предизвиква моралните ми ценности,ей сега ще кача карта с моите прогресии  ;)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Синастрии
« Отговор #297 -: Декември 18, 2014, 09:16:56 pm »
Ето картата с прогресиите

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #298 -: Декември 18, 2014, 09:28:34 pm »
Ето картата с прогресиите
Когато трз У1 направи силен аспект с У7 някои го докарват до брак или контракт.В твоя натал Плутон/Венера са в синхрон,макар и не в мощен аспект така,че има шанс ако не за нещо друго,то поне за сериозна връзка. НО не мисля,че това ще е човекът,понеже изобщо не ми се връзва да отговаря на твоя У7.Дори и по 5Д не го виждам да отговаря.
Другото-на всички,които са ти набори Плутоните са им в твоя 1Д.така че това трябва ли да го броим за фактор?
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Синастрии
« Отговор #299 -: Декември 18, 2014, 09:32:51 pm »
Благодаря ви момичета,аз си знам,че това не е моят човек,просто исках да видя дали би с получило нещо,ама едва ли... Благодаря,че отделихте време.Явно времето още не е дошло да срещна моя човек  ;)