Автор Тема: Прогресивна Луна  (Прочетена 238956 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1080 -: Юни 04, 2020, 10:41:11 am »
Ш@баният аспект ми даде поредна и внезапна загуба на домашен любимец. Лунацията е в 9 дом.

Котенцето, което се появи месец след загубата на кученцето ми и за което се грижих 8 месеца, рано сутринта ми издъхна в ръцете, отровено :'(

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1081 -: Юни 04, 2020, 06:03:57 pm »
Романтика, съжалявам за загубата! Горкото котенце.  :( :( :(
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1082 -: Юни 04, 2020, 10:07:25 pm »
Romantica, искрените ми съболезнования! Преживявала съм го и те разбирам. 9 дом е 4ти за него. Аз също загубих неочаквано едно от котетата ми преди няма и месец и тогавашната лунация ми активираше 9 дом. Пожелавам ти да се съвземеш бързо от загубата!

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1083 -: Юни 05, 2020, 07:49:45 am »

Котенцето, което се появи месец след загубата на кученцето ми и за което се грижих 8 месеца, рано сутринта ми издъхна в ръцете, отровено :'(

боже знам колко боли :( съболезнования
да заобичаш живо същество ,да се грижиш за него и да го изгубиш...
15 години гледах моя кокер

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1084 -: Юни 05, 2020, 11:17:41 pm »
Благодаря за подкрепата!

Обожавам животни, но вече се замислям дали да си взема изобщо отново домашен любимец...

Мъката в душата ми е огромна...

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1085 -: Юни 06, 2020, 04:47:51 am »
Романтика, преболедувай болката от загубата и след това сподели любовта си към животните отново. Недей да се отказваш от тяхната безусловна любов и от твоите грижи задълго. По-хубаво нещо от природата и животните няма. Но ти го знаеш много добре, защото това е основна част от теб. Как без тези красиви душички да живеем, те ни носят само любов и щастие. Лекуват ни само с поглед.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1086 -: Юни 17, 2020, 12:16:33 pm »
Прогр. Луна/У5 в съвпад с нат. Марс/У2 на 2 гр. от К3 в Телец, задейства нат. аспект Венера/У3,8 в 12 дом в квадрат с нат. Марс -
не очаквам пари, в личния живот е скука и нищо не случва, от 2 дни съм с настинка...
Про.Луна върху Марс не е много добре,нерви,психика,майка........при мен скоро отмина аспекта,кълбо от нерви.

Майка ми е болна, беше на легло няколко дни, сега е по-добре. За нервните кризи на девите просто съм без думи!
Баща ми претърпя операция днес - вадене на зъб, самата процедура е отнела няколко часа.
Моята настинка продължава вече не знам от колко време...

Няма останала нито една жива котка в квартала. Има масово тровене на животни...
« Последна редакция: Юни 17, 2020, 12:26:26 pm от romantica »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1087 -: Юни 17, 2020, 08:58:32 pm »
Толкова дълга настинка вече е подозрителна, съветвам те да отидеш на лекар, особено ако симптомите на майка ти са подобни и живеете заедно

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1088 -: Юни 18, 2020, 12:15:54 pm »
Мне, нищо общо няма.

Майка ми беше с възпален седалищен нерв - ишиас.

При мен е простуда, на няколко пъти ме наваля дъжд, а вечер спя на отворен прозорец, отделно и някаква алергия имам към цъфтеж на една трева.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1089 -: Юни 18, 2020, 05:47:30 pm »
Това с ишиаса е мн гадно, една приятелка с инжекции и продължителна терапия се закрепи, но първите дни беше доста зле

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1090 -: Юли 14, 2020, 08:33:11 pm »
Сигурно е същото. При транзит през 8д ревях върху черни мисли :) но беше в Близнаци.
Предстои ми прогресивен съвпад на Луна към Плутон, опозиция с натална, вход в 1д Скорпион на Луната и транзит каре на Плутон към Луна. За следващите 3г  ;D
После ще съм като центрофугирана  ;D ;D
« Последна редакция: Юли 14, 2020, 09:24:54 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

kalina_1986

  • Гост
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1091 -: Юли 14, 2020, 10:18:49 pm »
Дано мине само с мисли, макар че не знам дали има още за какво да се мисли. За тези години, в които ми се беше вкопчил в Луната сякаш измислих всичко.
Но може пък да се обсебя от нещо за разнообразие. Скоро не ми се е случвало.  :)
« Последна редакция: Юли 14, 2020, 11:02:31 pm от kalina_1986 »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1092 -: Юли 15, 2020, 06:36:53 am »
прогр.луна в критичен градус ,на кардинален знак,идва от 6 дом ,на 150 гр.към наталната
прогресивен у6 в градус анарета,преди да смени знака,животозастрашаващи здравословни проблеми,болници

жълтолилава

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1093 -: Юли 16, 2020, 05:14:50 pm »
Прогресията на Луна през асцендента донесе промени, аналогични на слънчевия знак и позицията на планетата управител.
В наталната ми карта доминират Тао квадратури с връх Слънце-Марс във Везни. За ветераните във форума, това се вижда като необходимост от себереализация и трансформиране на Аза.
Бих казала, че вече започнах да виждам буквалност в натала, минавайки през много трансформации и в следствие на досег до различни култури. Това, което мога да споделя, е че от детска възраст свикнах да сменям градове и да се адаптирам към различен свой образ на конкретното място.
С натална луна в Дева в 11дом ми идва “отвътре” да пътувам, да мисля глобално и да вирея добре сред други националности.
Докато луна прогресираше през асцендента ми:
- релокирах в друга страна (отново)
-спечелих с проект към програма за предприемачество
-завърших висше образование за креативна професия
-смених професионалното си поприще с креативната професия
-прекъснах отношения с полу-сестри след многогодишни семейни интриги
-затвърдих личностни качества- принципност, човечност, справедливост. Вече не съм толерантна към хора без морални ценности (всеки от нас понякога постъпва неморално, визирам действия с цел да направиш някого нещастен от изгода, омраза, завист)
 Естествен ход на времето е да ни направи по-зрели и отговорни към 30г. Това ни прави по-социално ангажирани и критични към чужди мотиви и действия.
Оставам скептично настроена към астрологията, но за тези, които са по-отдадени, мисля че описаното е добър показател за минаване на прогресивна Луна през асцендент.  :-*


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1094 -: Юли 16, 2020, 09:27:23 pm »
 kalina_1986,  пр Луна в 8д съм имала 3 пъти, първия съм била бебе, нали наталната е в края на 7д. Третия път- все още е в 8д, след три градуса го напуска... Каквото има да става ще стане, няма нужда да го мислиш предварително и да предизвикваш събития с мислите си, особено ако са негативни...