Автор Тема: Прогресивна Луна  (Прочетена 238997 пъти)

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1245 -: Ноември 14, 2021, 09:09:47 pm »
Мили момичета, моята прогресивна Луна - у12, в момента е опозиция на натален Плутон- у4 . Аз като чуя за Луна в аспект с Плутон, ме побиват тръпки.
Притаила съм се и не знам какво да очаквам. Някакви предположения ?
« Последна редакция: Ноември 14, 2021, 09:13:40 pm от elfidka »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1246 -: Ноември 14, 2021, 09:36:51 pm »
Мили момичета, моята прогресивна Луна - у12, в момента е опозиция на натален Плутон- у4 . Аз като чуя за Луна в аспект с Плутон, ме побиват тръпки.
Притаила съм се и не знам какво да очаквам. Някакви предположения ?
и друг път си имала тази опозиция, върни се назад и виж какво е донесла

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1247 -: Ноември 14, 2021, 10:02:48 pm »
Мили момичета, моята прогресивна Луна - у12, в момента е опозиция на натален Плутон- у4 . Аз като чуя за Луна в аспект с Плутон, ме побиват тръпки.
Притаила съм се и не знам какво да очаквам. Някакви предположения ?
и друг път си имала тази опозиция, върни се назад и виж какво е донесла

Така е, на времето, при този аспект, направих аборт. Сега положенто не е такова.
Дори миналия месец, ходих на АГ преглед, за да предотвратя здравословни изненади. Всичко беше наред.
За това се чудя, какво ли ще е сега ?

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1248 -: Ноември 14, 2021, 11:57:23 pm »
Аз върнах лентата назад. Въпросната опозиция ми беше като студентка, нямам никакви лоши спомени от въпросното време.
Повече имам от съвпада им преди 12 години, бях се регистрирала в сайт за запознанства и се надявах, че там ще срещна голямата любов. :D Откарах някоя и друга първа среща и това беше- никой не беше достоен за титлата.
По същото време работех последна година на едно място, което с радост напуснах следващата- първо, беше пред закриване и зле с финансите и по- важното- имах ужасна колежка, енергиен вампир, мога да кажа, че това е най- неприятният и дразнещ ме човек, когото съм срещала в живота си, а през въпросната година работехме като двойка и се налагаше да я понасям нон- стоп.
Луна ми е У1,2, Плутон съУ 5.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7368
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1249 -: Ноември 15, 2021, 08:32:59 am »
Прогресивна Луна опозе нат. Плутон си е силен аспект, който влияе по-скоро на психиката на натива, може и на жените около него. При всеки е различно. При мен Плутон е в 5ти нат. дом. През юли/август 2018г.прог.луна направи опозиция от риби. Психическото ми състояние доста напрегнато и неустойчиво, черни мисли, продължава все още да е такова, няма връщане назад. При приятели имаше събития, понеже про луна в 11нат.смърт на родител при едната приятелка, при другата-раково заболяване при родител. Племенничките и на двете родиха по това време.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1250 -: Ноември 15, 2021, 10:00:42 am »
прогр.луна е в стрелец в 4 дом/по нат.в 3 дом/ в точна квадратура с плутон у3,в критичен 17 гр.за подвижните знаци
съпътствани от криза и неотложни проблеми,проблеми със жени/плутонови личности/приятелка,вече бивша
и друга,създаваща токсична работна среда с борба за надмощие,подчиненост,манипулации и непочтеност
преживях ,в миналото е вече,гледам напред по стрелешки с оптимизъм и вяра
емоционално го приемам като освобождение от тежки отговорности пр.луна каре уран у6
когато една врата  се затваря,друга се отваря  :)
в китайския йероглиф за "криза" означава и "нова възможност";)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1251 -: Ноември 15, 2021, 09:03:48 pm »
Аз минах съвпад с Плутон преди 5-6 месеца. Пази Боже е.

В момента пр Луна влиза в Скорпион. Не мога да го сръвнявам с преди 28г  едно е да си на 12, друго е да си на 41. Дано бързо да минава.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1252 -: Ноември 19, 2021, 12:18:07 pm »
Благодаря много на всички за изказаните съболезнования и вдъхването на кураж!  :-*

Мили момичета, моята прогресивна Луна - у12, в момента е опозиция на натален Плутон- у4 . Аз като чуя за Луна в аспект с Плутон, ме побиват тръпки.

Когато прогресивната ми Луна У3, У4 е била в опозиция на натален Плутон У7 на к6 през 2010-та, не съм имала сътресения. Дано ти подейства успокояващо!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1253 -: Ноември 19, 2021, 12:51:44 pm »
Мили момичета, моята прогресивна Луна - у12, в момента е опозиция на натален Плутон- у4 . Аз като чуя за Луна в аспект с Плутон, ме побиват тръпки.
Притаила съм се и не знам какво да очаквам. Някакви предположения ?
при мен Плутон е У3, но е на АС и последния път при пр. Луна в Опозиция на Плутон всъщност е била на ДС, по това време бях заминала за месец при мъжа ми и голямата дъщеря в М., малката дойде бременна от А, където живееше по това време. Не споменавам населените места, за да не си помисли пак някоя, че се фукам къде съм била и ходила  :-[
Тогава майка ми беше жива още, затова трябваше да се прибера до Коледа, че социалните излизаха в отпуска, и трябваше да се погрижа за майка. Тази съфорумка не отчита факта колко Нови години не сме срещали заедно с моя мъж и децата, но простено ѝ е, всеки си носи кръста! Три месеца след точната опозиция почина майка, месец по-късно се роди внука ми (дете на мое второ дете по 7д.), а 6месеца след точната опозиция почина единствената ми братовчедка, която ми беше повече от сестра - Плутон нали е У3
Преди години, на точна опозиция на пр. Луна с Плутон влязох в болница - патологична бременност, шест месеца преди това почина сестра ми

« Последна редакция: Ноември 19, 2021, 09:33:55 pm от akruks »

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1254 -: Ноември 19, 2021, 09:02:43 pm »
Мили момичета, моята прогресивна Луна - у12, в момента е опозиция на натален Плутон- у4 . Аз като чуя за Луна в аспект с Плутон, ме побиват тръпки.
Притаила съм се и не знам какво да очаквам. Някакви предположения ?
при мен Плутон е У3, но е на АС и последния път при пр. Луна в Опозиция на Плутон всъщност е била на ДС, по това време бях заминала за месец при мъжа ми и голямата дъщеря в М., малката дойде бременна от А, където живееше по това време. Не споменавам населените места, за да не си помисли пак някоя, че се фукам къде съм била и ходила  :-[
Тогава майка ми беше жива още, затова трябваше да се прибера до Коледа, че социалните излизаха в отпуска, и трябваше да се погрижа за майка. Тази съфорумка не отчита факта колко Нови години не сме срещали заедно с моя мъж и децата, но простено ѝ е, всеки си носи кръста! Три месеца след точната опозиция почина майка, месец по-късно се роди внука ми (дете на мое второ дете по 7д.), а 6ч след точната опозиция почина единствената ми братовчедка, която ми беше повече от сестра - Плутон нали е У3
Преди години, на точна опозиция на пр. Луна с Плутон влязох в болница - патологична бременност, шест месеца преди това почина сестра ми


Ето за това говорим.
Ужас !!! Голяма събитийност ....
При мен Луна е в квадрат с Плутон по натал и за това винаги стават катализми.
Аз вече имам събитие. Вуйчо ми почина. Дано да е само това ...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7368
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1255 -: Ноември 20, 2021, 08:54:36 am »
Мили момичета, моята прогресивна Луна - у12, в момента е опозиция на натален Плутон- у4 . Аз като чуя за Луна в аспект с Плутон, ме побиват тръпки.
Притаила съм се и не знам какво да очаквам. Някакви предположения ?
Луната ти е У12, а в кой дом е в момента по прогресия? В 3ти?

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1256 -: Ноември 24, 2021, 09:27:33 pm »
Мили момичета, моята прогресивна Луна - у12, в момента е опозиция на натален Плутон- у4 . Аз като чуя за Луна в аспект с Плутон, ме побиват тръпки.
Притаила съм се и не знам какво да очаквам. Някакви предположения ?
Луната ти е У12, а в кой дом е в момента по прогресия? В 3ти?

Извини ме, че чак сега ти пиша не съм влизала няколко дена.
Прогресията е в 8 дом.
Интересно, вуйчо ми като съпруг на сестрата на баща ми по кой дом да е ?

« Последна редакция: Ноември 24, 2021, 09:30:55 pm от elfidka »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1257 -: Ноември 24, 2021, 10:25:22 pm »
Интересно, вуйчо ми като съпруг на сестрата на баща ми по кой дом да е ?
сестрата на баща ти е по твой 6д, а вуйчо ти по твой 12д.

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1258 -: Януари 17, 2022, 06:30:17 pm »
След като изпитах тръпката от съвпада на прогресивна Луна У3, У4 със Сатурн У9, У10, У11, през май месец прогресивната ми Луна  ще срещне този път прогресивния Сатурн в 5-ти дом. Тогава има и коридор на затъмнения, едно от които попада в 7-ми дом на картата ми на градус от точен квадрат с Луната ми и тригон към IC. Това затъмнение повтаря аспекта с Луната ми от миналогодишното ноемврийско, което беше при мен в 1-ви дом. Дали е възможно да има сериозен проблем с баща ми този път?
Освен това аз изобщо не се чувствам добре психически, постоянно се тъпча с успокоителни и транзитната опозиция на Сатурн към Верата и Слънцето ми, а отделно и квадратурите, които Уран прави към тях, ми действат много депресивно и имам натрапчиви мисли, които не знам дали няма да реализирам със Сатурн в соларен 8-ми, който на всичкото отгоре се е запътил към наталната ми Луна. Не знам как ще избутам нещата до следващия ми РД, като има почти 7 месеца до него.

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Прогресивна Луна
« Отговор #1259 -: Януари 31, 2022, 07:15:52 pm »
Здравейте!
Имате ли наблюдения за прогресивна Луна съвпад с прогресивен ИЦ.Смятам ,че са доста показателни съвпадите на прогресивната Луна с прогресивните оси,а не само с наталните.При съвпада на прогресивната Луна с прогресивен МЦ съм закупила апартамента ,в който живея ,а й по същото време реших да се преместя да живея при тогавашната ми половинка в друга държава.Това означава,че промените са били основно по 4 дом.При съвпада  на прогресивната Луна с прогресивни АЦ и ДЦ  са ми донесли промени в партньорските отношения.
Ще се радвам,ако някой сподели.
По 10 дом ли да очаквам промените?