Автор Тема: Ретрограден Меркурий  (Прочетена 268517 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1920 -: Юни 19, 2020, 09:00:23 am »
При мен вчера част от рамката на очилата се отчупи и падна. Още преди си беше пукнало там, обаче заради телчето вътре в рамката се държеше и не падаше. Явно наистина по ретрограден Меркурий ще трябва да ходя за да оправя проблем, който е започнал преди и не съм направил нищо по въпроса досега.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1921 -: Юни 19, 2020, 10:19:52 am »
Аз си направих трети, всъщност четвърти  ::) профил във фейсбука и съвсем се забатачих  ;D Аз не общувам там- не качвам умни снимки и прочие, по принуда са, но сегашният ми трябва, за да пусна обяви ,които не желая да виждат уж приятели, които не се сещат как съм, но иначе бързо ще ми направят сметка на парите/дето ги нямам/ и завидят за съжаление .. Та сама се каних в разни групи ,отговорих си, но се забърках, защото нямаш право на един имейл повече от един профил и не знам как ще общувам с кандидатите  :)Съъвсем се забърках.. но ще го измисля.. Държа на дискрeтността си и не понасям развяването на гащите  :) :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1922 -: Юни 19, 2020, 03:04:58 pm »
Направи си и в инстаграм, сега младите са там

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1923 -: Юни 19, 2020, 03:11:51 pm »
Вчера, в деня, в който меркурий стана ретро при мен имаше раздвижване по всякакви онлайн поръчки, комуникации за самолетни билети и пътувания и подобни. Прогресивния меркурий е ретро на 14 телец т.е. транзитния се обръща в секстил с него.

Ето потвърждение, че фазови планети носят много мощ, провокират събитийност.
+1
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1924 -: Юни 19, 2020, 03:33:00 pm »
Направи си и в инстаграм, сега младите са там
не само младите... И аз😁😉

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1925 -: Юни 19, 2020, 03:38:02 pm »
Направи си и в инстаграм, сега младите са там
не само младите... И аз😁😉
И аз за теб се сетих  ;) Не, няма какво да покажа там ,пък за целта съвсем не ми трябва .Иначе имам, но не личен и разбира се не го ползвам  ;D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1926 -: Юни 19, 2020, 03:42:44 pm »
Вчера пътувах спешно до село, където живее майка ми, откакто се пенсионира. Сханала се милата, не може да помръдне, дископатия, а гледа болния ми баща, който пък е неподвижен. Занесох инжекции и тя се поразмърда. Движението сега през Искърското дефиле е натоварено, тирове. Трудно се изпреварва, не спазват дистанция, а са се забили един след друг плътно. Пътувах сутринта рано и се прибрах у дома след обяд. Меркурий спря в квадрат с Марс на к12. Управлява 1,2,5домове,рак ми е на к3. Тя, мама, прави ремонт в къщата си, протекъл покрив. Преди месец си смени прозорците на мазето, че бяха пред разпад. Сега като отидох, гледам дупка в едното стъкло, някой селски идиот, вероятно с въздушна пушка е стрелял в прозореца. Обезомях, вътрешно, на тия стари, не мощни хора да им правят само бели.... Ако знаех кой е, щях да го отрепя, прегазя и излежа... Честно
« Последна редакция: Юни 19, 2020, 03:53:23 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1927 -: Юни 19, 2020, 03:45:15 pm »
Направи си и в инстаграм, сега младите са там
не само младите... И аз😁😉
И аз за теб се сетих  ;) Не, няма какво да покажа там ,пък за целта съвсем не ми трябва .Иначе имам, но не личен и разбира се не го ползвам  ;D
Ребека, използват инстаграм за всякакви реклами, продажби и подобни...

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1928 -: Юни 19, 2020, 04:01:16 pm »
Направи си и в инстаграм, сега младите са там

В тик ток, ама че сте изостанали ;D


Ето потвърждение, че фазови планети носят много мощ, провокират събитийност.
+1

Прогресивната ми венера е почти стационарно директна, да видим следващия четвъртък дали ще имам хубаво събитие. :)
« Последна редакция: Юни 19, 2020, 04:05:35 pm от Terry »
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1929 -: Юни 19, 2020, 05:11:27 pm »
Тери,  при стационарно прогресивна вътрешна планета няколко месеца е в този градус и цялата година, съответно преди да стане ретро или след като е станала директна, е събитийна. Венера, когато се обръща директна е много пъргава и това обикновено не носи желаното/очаквано удовлетворение след случилото се, винаги има случка, даже и да не е тази, за която имаме желание. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1930 -: Юни 19, 2020, 08:48:22 pm »
Преди месец си смени прозорците на мазето, че бяха пред разпад. Сега като отидох, гледам дупка в едното стъкло, някой селски идиот, вероятно с въздушна пушка е стрелял в прозореца. ОбезУмях, вътрешно
:) това прозорче близо ли е до улица, може да е хвръкнало камъче от камион/кола, а може да е от градушка, ако е имало... Чак пък някой да стреля с пушка по прозорчето...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1931 -: Юни 19, 2020, 09:08:53 pm »
Направи си и в инстаграм, сега младите са там
Аз също имам инстраграм от година и половина и вече минах над 1600 последователи. Покрай това успявам доста по-лесно да продам доста стари неща, които са запазени и си струват, и не само това. Запознах се с много нови хора и дори разни непознати ме поздравяват навън, без аз да се сещам откъде ме познават.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1932 -: Юни 19, 2020, 09:21:46 pm »
В тик ток, ама че сте изостанали ;D

Не сме, бе, просто тия от тик ток още не са съвсем потенциални клиенти :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1933 -: Юни 20, 2020, 08:48:50 am »
Преди месец си смени прозорците на мазето, че бяха пред разпад. Сега като отидох, гледам дупка в едното стъкло, някой селски идиот, вероятно с въздушна пушка е стрелял в прозореца. ОбезУмях, вътрешно
:) това прозорче близо ли е до улица, може да е хвръкнало камъче от камион/кола, а може да е от градушка, ако е имало... Чак пък някой да стреля с пушка по прозорчето...
Къщата е навътре в двора,далече от улицата,а дупката е от въздушна пушка.Местните са няколко възрастни старци и бабички,но идват доста софиянци,купиха си къщи,не е селски идиот,а градски.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1934 -: Юни 21, 2020, 07:56:18 am »
Движението сега през Искърското дефиле е натоварено, тирове. Трудно се изпреварва, не спазват дистанция, а са се забили един след друг плътно. Пътувах сутринта рано и се прибрах у дома след обяд. Меркурий спря в квадрат с Марс на к12. Управлява 1,2,5домове,рак ми е на к3.

Сафо и ние вчера  открихме риболовният сезон по искърското дефиле,пълен кошмар с тези тирове по 10 в колона се движат и една върволица от коли след тях плюс мотористи,тировете на завойте навлизат в насрещното,пътя е тесен,ще прецакат и  пътя,скоро му правиха основен ремонт,хубаво е,че слагат на много места мрежи по скалните скатове,че много скали падат и режеха храстите по пътя
Искърското Дефиле ми е любимо,знам всеки завой от 25 години всяко лято сме на риболов,ма с тези вецове прецакаха всичко,а природата е уникална
в кое село сте вие