Автор Тема: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.  (Прочетена 46298 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #75 -: Април 11, 2014, 12:24:40 pm »
оказа се , че ще пътувам и точно на затъмнението ще съм доста далеч от мястото, където живея.
на мястото, на което ще го посрещна ли да гледам как ще ми е синастрията? и от къде мога да видя в колко часа се пада там?
то и там ще е на 25гр във везни, така че е без значение къде ще се намираш- гледаш в натала ти къде попада и дали има аспекти с натални планети и куспиди
спрямо пребиваването се изготвят солар и лунар

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #76 -: Април 11, 2014, 12:33:15 pm »
ами ац-то не е ли важно и то?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #77 -: Април 11, 2014, 12:45:43 pm »
ами ац-то не е ли важно и то?
На всяка Лунация- било Новолуние/СЗ или Пълнолуние/ЛЗ се отчита знака и градусите на Луната, къде тя попада в натала и какви аспекти сключва с натални планети и куспиди

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #78 -: Април 11, 2014, 12:54:16 pm »
добре, благодаря ти

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #79 -: Април 12, 2014, 08:33:45 pm »
Взе да ме обхваща силно притеснение с приближаването на Лунното затъмнение! Има чувството, че изчетох къде що има инфо за него, както и за вероятни прояви при съвпад с АЦ. Не знам защо, много се тревожа този път, сигурно защото очаквам вести с огромна за мен важност.

Градусът не е 25-ти, а всъщност е 26-ти във Везни (25 градуса и 18 минути). Сабиански символ за градуса:"An eagle and a large white dove turning one into other. Keywords: adaptability, able to face very different situations, creativity, duplicity."

Затъмнението е в съвпад със СЛВ, както и в сепариращ съвпад с Марс. Управителят на затъмнението-Венера, е в сепариращ съвпад с Нептун, както и в апликиращ такъв с Хирон. След като Луната направи опозицията към Слънцето, няма други апликиращи аспекти, тоест става Луна без курс. Това ѝ състояние, още повече подчертавало темата за край и приключване на нещо.

Луната е в съвпад със Серес и някои считат, че и със Спика (няма да е толкова зле!)

Споделете някакви информативни коментари по тази лунация, ако сте срещали из нета!

Иначе, конкретно за Лунно затъмнение в съвпад с натален асцендент, прочетох изключително противоречиви мнения-от загуба на родител, до драстична промяна към успехи при натива. Как да разбера при мен конкретно какво ще се случи? Отделно съм засегната отвсякъде от тежките конфигурации този месец, и двете ми светила са на прицел.





Karmen

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #80 -: Април 12, 2014, 09:46:33 pm »
Взе да ме обхваща силно притеснение с приближаването на Лунното затъмнение! Има чувството, че изчетох къде що има инфо за него, както и за вероятни прояви при съвпад с АЦ. Не знам защо, много се тревожа този път, сигурно защото очаквам вести с огромна за мен важност.
Новолунието през март донесло ли ти е някакво събитие? От това, което прочетох би следвало да вземеш решение за нещо случило се по време на новолунието в Д7..иначе преди година помня доста благотворен период в личен план, но тогава имах новолуние в точен съвпад с АСЦ...

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #81 -: Април 12, 2014, 10:52:53 pm »
Новолунието през март донесло ли ти е някакво събитие? От това, което прочетох би следвало да вземеш решение за нещо случило се по време на новолунието в Д7..иначе преди година помня доста благотворен период в личен план, но тогава имах новолуние в точен съвпад с АСЦ...

Новолунието в Овен на 30-ти март беше в 6-ти дом върху натална Луна (съуправител на 9-ти дом). Получих предложение за работа, свързана с преподаване в университет, много буквално се прояви лунацията. Аз предварително си знаех, че няма да приема тази оферта, но все още не съм отказала официално.

Другото събитие е , че оперираха една от котките ми, пак по Луна и по 6-ти дом. Засега възстановителния процес върви сравнително добре, като се има предвид че е подложена на химиотерапия.

Пълнолунието -затъмнение следващата седмица, освен в съвпад с АЦ, прави точен секстил към Сатурн в 10-ти дом. Не мисля, че е свързано с офертата по-горе, по-скоро сякаш ще е завършек на по-бавен процес, започнат преди доста време и отново свързан с кариера (Сатурн в 10-ти, съуправител на 3-ти).

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #82 -: Април 12, 2014, 11:03:52 pm »
Моля ви ,дайте малко предположения.
При мъж, лунното затъмнение е в точен съвпад с венера в12ти дом.Венера е У12 и7домове.
Какво може да му донесе?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #83 -: Април 13, 2014, 08:02:28 am »
Моля ви ,дайте малко предположения.
При мъж, лунното затъмнение е в точен съвпад с венера в12ти дом.Венера е У12 и7домове.
Какво може да му донесе?
Преминаване на нов етап на връзка, любовни отношения, ще е склонен към усамотение

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #84 -: Април 13, 2014, 11:27:11 am »
Моля ви ,дайте малко предположения.
При мъж, лунното затъмнение е в точен съвпад с венера в12ти дом.Венера е У12 и7домове.
Какво може да му донесе?

на лунно затъмнение е добър период за отказване от вредни навици,ако е склонен да се вкарва в любовни триъгълници-многоъгълници или в невъзможни връзки,илюзорни,да смесва лични и бизнес отношения,сега е момента да корегира взаимоотношенията който,гради с другите да внесе баланс,там където е нарушен ,двойно подчертано при него и от знака на затъмнението- везни
при лунно в 12 дом-човек е най-големият си враг според Ръшман със саморазрушително поведение
« Последна редакция: Април 13, 2014, 11:30:26 am от strelicka »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #85 -: Април 13, 2014, 01:44:09 pm »
Утре надвечер, в деня на лунното затъмнение, сме планирали да проведем интервю с първия кандидат за управител - по проекта, който смятам да предложа на шефа, за да сменя офис обкръжението без да напускам компанията. Да видим какъв човек ще дойде, чак ми стана любопитно, защото засяга важна точка и в моя хороскоп.  :017:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #86 -: Април 13, 2014, 02:36:58 pm »
Оф, мен започва вече леко да ме хваща шубето от това затъмнение. Дано се отрази по 10-ти, а не по 4ти дом. Все пак ще е в 4-ти, секстил уран, но опозиция слънцето и близо до възлите. Не ми изглежда много обнадеждаващо...  ???
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #87 -: Април 14, 2014, 08:59:57 am »
 :lol_hitting:
Оф, мен започва вече леко да ме хваща шубето от това затъмнение. Дано се отрази по 10-ти, а не по 4ти дом. Все пак ще е в 4-ти, секстил уран, но опозиция слънцето и близо до възлите. Не ми изглежда много обнадеждаващо...  ???
И аз изпитвам страх.
И при мен попада в 4ти дом.Но не прави никакви значими аспекти,освен куинконкс с луна и марс,квинтил с юпитер и биквинтил със сатурн ::)
« Последна редакция: Април 14, 2014, 09:02:10 am от Babyblue »

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #88 -: Април 14, 2014, 09:10:30 am »
Как би се проявило ЛЗ в 1дом,съвпад Плутон-У2?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчеви и Лунни затъмнения 2014г.
« Отговор #89 -: Април 14, 2014, 12:27:07 pm »
Как би се проявило ЛЗ в 1дом,съвпад Плутон-У2?
ЛЗ е Пълнолуние, само че с по-интензивно проявление, което може да действа няколко месеца, за разлика от обикновено Пълнолуние, което и друг път е попадало в твоя 1д- върни лентата назад и си припомни какви действия е имало в такъв период