Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625386 пъти)

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Сънувах...
« Отговор #3555 -: Март 08, 2020, 10:19:15 am »
Привет,

Uran, много ще ти бъда благодарна ако коментираш сънят ми.
Всяка вечер сънувам, но рядко помня сънищата си и поради тази причина този исках да го обсъдим, защото е ясен в създанието ми.
Сънят е следният:
"Пътуваме в кола или малък бус: аз, мъжът ми, свекърва ми, свекър ми шофира и до него отпред се вози приятелката на девер ми.
Очевидно отиваме на сватбата на девер ми и приятелката му, но тя беше притеснена. Спряхме на бензиностанцията и приятелката на девер ми пушеше отделно от нас.
Отидохме в хотела и се настанихме. Бъдещата булка извика приятелките си в стаята, явно да я подготвят.
Девер ми - бъдещия младоженец го нямаше никакъв: сънувах го, че пътува или в автобус или в самолет, имаше много хора и беше меко казано препил и изглеждаше много зле.  Но определено не беше с нас в хотела.
Изведнъж се озовах в коридора на хотела на нашия етаж, до стълбите. От там слезе бъдещата булка, но не беше облечена в сватбена рокля, а в една обикновена домашна синя рокля, нямаше грим, нито прическа и видимо беше притеснена и търсеше с поглед младоженеца. Нейните приятелки пък се забавляваха и не и обръщаха никакво внимание-сякаш бяха там просто да се разпишат. Вървяха с нея, в група и имаше една суматоха от смехове и кикот.
Слязоха по стълбите, минаха всички покрай мен и отидоха някъде, без изобщо да ме отрази бъдещата булка  (аз сякаш бях нещо като дух, невидима... така се чувствах).
И след това сънят спря- по-скоро се стреснах и се събудих.

Надявам се да успееш да ми помогнеш в тълкуването, тъй като четох че ако присъстваш на сватба хич не е добре. Чакат ме неуспехи. Но пък изобщо нямаше булка, и нямаше и сватба, а просто една подготовка.

Поздрави!
P.S. Честит празник!
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3556 -: Март 08, 2020, 11:23:18 am »
Привет,

Uran, много ще ти бъда благодарна ако коментираш сънят ми.
Всяка вечер сънувам, но рядко помня сънищата си и поради тази причина този исках да го обсъдим, защото е ясен в създанието ми.
Сънят е следният:
"Пътуваме в кола или малък бус: аз, мъжът ми, свекърва ми, свекър ми шофира и до него отпред се вози приятелката на девер ми.
Очевидно отиваме на сватбата на девер ми и приятелката му, но тя беше притеснена. Спряхме на бензиностанцията и приятелката на девер ми пушеше отделно от нас.
Отидохме в хотела и се настанихме. Бъдещата булка извика приятелките си в стаята, явно да я подготвят.
Девер ми - бъдещия младоженец го нямаше никакъв: сънувах го, че пътува или в автобус или в самолет, имаше много хора и беше меко казано препил и изглеждаше много зле.  Но определено не беше с нас в хотела.
Изведнъж се озовах в коридора на хотела на нашия етаж, до стълбите. От там слезе бъдещата булка, но не беше облечена в сватбена рокля, а в една обикновена домашна синя рокля, нямаше грим, нито прическа и видимо беше притеснена и търсеше с поглед младоженеца. Нейните приятелки пък се забавляваха и не и обръщаха никакво внимание-сякаш бяха там просто да се разпишат. Вървяха с нея, в група и имаше една суматоха от смехове и кикот.
Слязоха по стълбите, минаха всички покрай мен и отидоха някъде, без изобщо да ме отрази бъдещата булка  (аз сякаш бях нещо като дух, невидима... така се чувствах).
И след това сънят спря- по-скоро се стреснах и се събудих.

Надявам се да успееш да ми помогнеш в тълкуването, тъй като четох че ако присъстваш на сватба хич не е добре. Чакат ме неуспехи. Но пък изобщо нямаше булка, и нямаше и сватба, а просто една подготовка.

Поздрави!
P.S. Честит празник!
Не знам дали сънят се отнася до теб или участниците в него.
Това, което се усеща в съня е линия на напрежение м/у теб и бъдещата снаха. Не вярваш в този брак /ако предстои такъв/, но синята рокля, според мен, е знак за споделена любов.
Пътуването и пушенето - конфликт, но дали ти ще го създадеш /ти сънуваш/ или тя, ня мога да кажа.
Възможни проблеми със здравето на някой от участниците в съня - "пиян" или считаш девера си за твърде увлечен по приятелката си.
Липсата на грим е добър знак - няма фалш, а ако някой е болен - ще оздравее по-бързо.
Относно смеха: чувстваш ли се недооценена?

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Сънувах...
« Отговор #3557 -: Март 08, 2020, 10:06:19 pm »
Привет,

Uran, много ще ти бъда благодарна ако коментираш сънят ми.
Всяка вечер сънувам, но рядко помня сънищата си и поради тази причина този исках да го обсъдим, защото е ясен в създанието ми.
Сънят е следният:
"Пътуваме в кола или малък бус: аз, мъжът ми, свекърва ми, свекър ми шофира и до него отпред се вози приятелката на девер ми.
Очевидно отиваме на сватбата на девер ми и приятелката му, но тя беше притеснена. Спряхме на бензиностанцията и приятелката на девер ми пушеше отделно от нас.
Отидохме в хотела и се настанихме. Бъдещата булка извика приятелките си в стаята, явно да я подготвят.
Девер ми - бъдещия младоженец го нямаше никакъв: сънувах го, че пътува или в автобус или в самолет, имаше много хора и беше меко казано препил и изглеждаше много зле.  Но определено не беше с нас в хотела.
Изведнъж се озовах в коридора на хотела на нашия етаж, до стълбите. От там слезе бъдещата булка, но не беше облечена в сватбена рокля, а в една обикновена домашна синя рокля, нямаше грим, нито прическа и видимо беше притеснена и търсеше с поглед младоженеца. Нейните приятелки пък се забавляваха и не и обръщаха никакво внимание-сякаш бяха там просто да се разпишат. Вървяха с нея, в група и имаше една суматоха от смехове и кикот.
Слязоха по стълбите, минаха всички покрай мен и отидоха някъде, без изобщо да ме отрази бъдещата булка  (аз сякаш бях нещо като дух, невидима... така се чувствах).
И след това сънят спря- по-скоро се стреснах и се събудих.

Надявам се да успееш да ми помогнеш в тълкуването, тъй като четох че ако присъстваш на сватба хич не е добре. Чакат ме неуспехи. Но пък изобщо нямаше булка, и нямаше и сватба, а просто една подготовка.

Поздрави!
P.S. Честит празник!
Не знам дали сънят се отнася до теб или участниците в него.
Това, което се усеща в съня е линия на напрежение м/у теб и бъдещата снаха. Не вярваш в този брак /ако предстои такъв/, но синята рокля, според мен, е знак за споделена любов.
Пътуването и пушенето - конфликт, но дали ти ще го създадеш /ти сънуваш/ или тя, ня мога да кажа.
Възможни проблеми със здравето на някой от участниците в съня - "пиян" или считаш девера си за твърде увлечен по приятелката си.
Липсата на грим е добър знак - няма фалш, а ако някой е болен - ще оздравее по-бързо.
Относно смеха: чувстваш ли се недооценена?
Uran,
Благодаря!
Конфликта го има още в началото на запознанството ни. Това вече не ми е проблем. Свекърва ми създава огромно напрежение и ни сравнява.
Дали това че го сънувах в навечерието на официалното ни преместване в новия апартамент има общо?
Недооценена, не. По-скоро лъгана. Открих, че свекърва ми, ми рови и чете по тефтерите на 3ти март. Дойде вчера в апартамента без да е поканена и започна да рови и тук по празните шкафове и да ми казва кое къде да си сложа...
Да, не вярвам в това че ще сключат брак, защото девер ми е много свободолюбив. Беше любовник  2.5 години на жена, която си имаше връзка.  По-скоро ми прилича на това пе етърва ми иска да се омъжат, а девер ми не. Той, изобщо изглеждаше отчаян, препил, препушил...абе след ергенски запой :D Нямам представа, дали пътуваше за сватбата или бягаше от нея :D Смятам и е истина пе тя го изстисква за пари, но това не е моя работа. Парите са си негови.
Дано да не е болест, защото това е най-малкото което искам. В този бранш с лекарствата вече ми става лошо..
Благодаря ти отново!
Можеш ли да ми кажеш, как да запомня сънищата си?
Толкова са истински, че понякога крещя в сънят си, стряскам се, спирам да дишам.
Много е гадно... И направо е плашещо
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Сънувах...
« Отговор #3558 -: Март 08, 2020, 10:31:50 pm »
"Можеш ли да ми кажеш, как да запомня сънищата си?" - https://en.wikipedia.org/wiki/Calea_ternifolia
AP/CU=KR/PO/MC

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Re: Сънувах...
« Отговор #3559 -: Март 13, 2020, 01:04:07 pm »
Онзи ден - 11 март, сънувах, че се целувам с мениджъра ми.

Вчера, 12 март, той съобщи на всички нас, че се разделяме, напуска работа, на негово място идва друг.


Защо споделям това? По принцип за тълкуване на сънища не използвам съновниците, но в случая, те се оказаха прави.

Винаги, винаги, винаги, в моя живот, когато сънувам целувка с жив човек по устата, следва раздяла с този човек. Тази тенденция се е повтаряла многократно във времето :)
I deserve the best.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Сънувах...
« Отговор #3560 -: Март 13, 2020, 04:46:09 pm »
Сънувах, че е нощ и шофирам по непознат път. Колата беше бяла. Воланът от кафява кожа и разположен в дясно, на седалката до мен в ляво имаше мъж, който през цялото време ми се усмихваше, говореше нещо, от време на време се смееше, изглеждаше щастлив. Много ясно си спомням неговия смях. Аз бях супер съсредоточена и напрегната.

В действителност, нямам кола и не познавам такъв човек.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3561 -: Март 13, 2020, 08:47:32 pm »
Сънувах, че е нощ и шофирам по непознат път. Колата беше бяла. Воланът от кафява кожа и разположен в дясно, на седалката до мен в ляво имаше мъж, който през цялото време ми се усмихваше, говореше нещо, от време на време се смееше, изглеждаше щастлив. Много ясно си спомням неговия смях. Аз бях супер съсредоточена и напрегната.

В действителност, нямам кола и не познавам такъв човек.
Да не би да си решила да ходиш в Англия? :)
Готова си да рискуваш или поемеш път/поприще непознато за теб - нощ и непознат път.
Силно желание за еманципация/самостоятелност - шофирането.
Все пак, не би отказала подкрепа/партньорство - човекът вдясно.
« Последна редакция: Март 13, 2020, 08:55:28 pm от Uran »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Сънувах...
« Отговор #3562 -: Март 13, 2020, 10:54:07 pm »
Уран, благодаря!

Щях да ходя в друга държава, но ми отказаха виза.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #3563 -: Март 15, 2020, 01:33:54 am »
Преди две- три седмици сънувах апокалипсис, беше като сериал, в едната имаше пгромен горящ конник и падащи огнени кълба от небето, в другата реките отровени, а рибите мъртви и аз бях в реката, друга с болни от чума, имаше и още, но не ги помня. Във всички бях главен участник  ;D събудих се ужасена, ама реших, че това няма как да се сбъдне, но...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Сънувах...
« Отговор #3564 -: Март 15, 2020, 10:29:22 am »
А и аз що конници сънувах, ама викам гладна кокошка -просо сънува ,пък то -Апокалипсис сега  ;D

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3565 -: Март 15, 2020, 12:44:46 pm »
Преди две- три седмици сънувах апокалипсис, беше като сериал, в едната имаше пгромен горящ конник и падащи огнени кълба от небето, в другата реките отровени, а рибите мъртви и аз бях в реката, друга с болни от чума, имаше и още, но не ги помня. Във всички бях главен участник  ;D събудих се ужасена, ама реших, че това няма как да се сбъдне, но...
Преработваш информационната лавина. :)


Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3566 -: Март 15, 2020, 12:50:21 pm »
А и аз що конници сънувах, ама викам гладна кокошка -просо сънува ,пък то -Апокалипсис сега  ;D
Твоите конници също ли водеха ада след себе си?

Впрочем, коннците и конете са рискови ситуации.
Е, понякога могат да бъдат свързани и със секса. Зависи от контекста на съня.


Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #3567 -: Март 15, 2020, 09:09:20 pm »
Цитат
Преработваш информационната лавина. :)

Може о по-отдавна да е било, защото сутринта си казах, че няма какво лошо да стане, че да се сбъдне, така че короната може и да не е била тръгнала все още на околосветско пътешествие

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Сънувах...
« Отговор #3568 -: Април 07, 2020, 01:20:09 pm »
бяхме на почивка с нашитеи и бяхме на гарата. Там видяхме че Стефан Вълдобрев ще има скоро концерт. С майка ми решихме да видим програмата, баща ми също пожела да дойде изненадващо за нас. Не взехме билети, но в книжарницата разгледахме книгите. Разделихме се, аз ги изпратих и на тръгване баща ми спомена, че майка ми е бременна. Аз много се ядосах, че чак сега ми казват и се прибрах тъжна към квартирата.
Оказа се, че всъщност се намирам в Англия и от скоро съм започнала работа на това място и още не мога да се ориентирам накъде да вървя.

Доста хаотичен сън, от който единствено ме притесни тази бременност. Вие как я тълкувате?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3569 -: Април 07, 2020, 03:28:13 pm »
бяхме на почивка с нашитеи и бяхме на гарата. Там видяхме че Стефан Вълдобрев ще има скоро концерт. С майка ми решихме да видим програмата, баща ми също пожела да дойде изненадващо за нас. Не взехме билети, но в книжарницата разгледахме книгите. Разделихме се, аз ги изпратих и на тръгване баща ми спомена, че майка ми е бременна. Аз много се ядосах, че чак сега ми казват и се прибрах тъжна към квартирата.
Оказа се, че всъщност се намирам в Англия и от скоро съм започнала работа на това място и още не мога да се ориентирам накъде да вървя.

Доста хаотичен сън, от който единствено ме притесни тази бременност. Вие как я тълкувате?
Изглежда, че си играеш с идеята за смяна на местоживеене/работа/напускане на страната - гара.
Стефан Вълдобрев? С какво го свързваш? С плаж, почивка, лежерни компании?
Социалната изолация не ти понася, предполагам.
Бременността са грижи, бреме.

https://www.youtube.com/watch?v=nlTR052uku0