Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 644987 пъти)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #1680 -: Март 06, 2015, 07:27:37 pm »
Все още искаш да даваш наклон на твоите. :012:

Ти направо ме застреля  :012:. Като се замисля ама изобщо не ми е минавало през ума такова нещо  ::).
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1681 -: Март 06, 2015, 07:28:21 pm »
Благодаря, Уране. По-късно се сетих да проверя да не е имало някакво земетресение. Оказа се, че е имало същата сутрин около 2.8 по рихтер.
До момента нямам проблеми, нито автомобилни сериозни. Дреболии.  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #1682 -: Март 06, 2015, 10:55:10 pm »
Проблеми, дискомфорт, неудовлетвореност..
Благодаря,Уран.  :-* :08: :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #1683 -: Март 06, 2015, 11:42:50 pm »
В снощният ми сън някаква възрастна жена ми пееше песен след като и помогнах да си занесе някакви неща до вкъщи, беше с внучето.
Сънувах и че очите са ми безобразно наситено сини :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Сънувах...
« Отговор #1684 -: Март 07, 2015, 12:06:00 am »
Ау, сини очи-нова любов :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #1685 -: Март 07, 2015, 12:31:15 am »
Ау, сини очи-нова любов :)

Ау, хайде  :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Сънувах...
« Отговор #1686 -: Март 07, 2015, 09:00:23 am »
Тази нощ сънувах,че рисувам цветя,бяха в най-различни цветове,пъстри.След това рисувах нещо,но беше грозно и не ми харесваше и го изтрих,но триенето беше продължително и досадно.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1687 -: Март 07, 2015, 10:57:04 am »
В снощният ми сън някаква възрастна жена ми пееше песен след като и помогнах да си занесе някакви неща до вкъщи, беше с внучето.
Сънувах и че очите са ми безобразно наситено сини :)

Ще получиш подкрепа/съвет. Нещо, над което работиш, ще доведеш до край.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1688 -: Март 07, 2015, 10:58:55 am »
Тази нощ сънувах,че рисувам цветя,бяха в най-различни цветове,пъстри.След това рисувах нещо,но беше грозно и не ми харесваше и го изтрих,но триенето беше продължително и досадно.
Илюзии, които ще осъзнаеш като такива.
Има ли Някой на хоризонта, който може да се окаже не това, което очакваш?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1689 -: Март 07, 2015, 11:38:59 am »
Тази нощ сънувах световна катастрофа, но оцеляхме. А завършекът беше с положително послание.

Първо сънувах, че се намирам в някаква голяма къща, с бели стени и празни стаи, нямаше никакви мебели. Усещаше се лек хлад и влага, като в необитаемо място. И като че ли знаех, че тази къща е на моите баба и дядо, но бях сама там. По едно време се появи образът на майка ми.

И в един момент се случи силно земетресение, от което се получи свличане и разместване на земята. Сградите не се разрушаваха, а просто се местеха. Къщата, в която бях, също пропълзя напред и стените й се накривиха. Вътре се усещаше пустота и знаех, че е станала необитаема.

Когато излязох навън, осъзнах, че целият световен ред се е преобърнал. Нищо не работеше - интернет, телевизия, банкови разплащания и т.н. Цялата електроника се скапа. Видях го на един голям бял екран.

Навън в далечината видях бродещи и неориентирани хора... Всеки търсеше нещо, но не откриваше. Пред мен се простираха красиви ливади и поляни, имаше много зеленина и цветя. И усещане за безкрайност, умиротворение и простор, сякаш някакво ограничение и свършило, дошъл е краят му. Минах покрай някакви цветя, бяха много красиви, с ярки наситени цветове. Откъснах си едничко и го помирисах, имаше много хубав аромат. Този аромат сякаш ме упои и вече не се притеснявах как ще живеем оттук нататък и как ще оцеляваме, какво ще ядем. Не зная защо, но само търсех вода, с която да се измия... Имах чувството, че отнякъде съм излязла мръсна. По едно време и майка ми се появи до мен, но не помня какво ми говореше. Образът й беше положителен и светъл.








« Последна редакция: Март 07, 2015, 11:40:44 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1690 -: Март 07, 2015, 12:45:36 pm »
Тази нощ сънувах световна катастрофа, но оцеляхме. А завършекът беше с положително послание.

Първо сънувах, че се намирам в някаква голяма къща, с бели стени и празни стаи, нямаше никакви мебели. Усещаше се лек хлад и влага, като в необитаемо място. И като че ли знаех, че тази къща е на моите баба и дядо, но бях сама там. По едно време се появи образът на майка ми.

И в един момент се случи силно земетресение, от което се получи свличане и разместване на земята. Сградите не се разрушаваха, а просто се местеха. Къщата, в която бях, също пропълзя напред и стените й се накривиха. Вътре се усещаше пустота и знаех, че е станала необитаема.

Когато излязох навън, осъзнах, че целият световен ред се е преобърнал. Нищо не работеше - интернет, телевизия, банкови разплащания и т.н. Цялата електроника се скапа. Видях го на един голям бял екран.

Навън в далечината видях бродещи и неориентирани хора... Всеки търсеше нещо, но не откриваше. Пред мен се простираха красиви ливади и поляни, имаше много зеленина и цветя. И усещане за безкрайност, умиротворение и простор, сякаш някакво ограничение и свършило, дошъл е краят му. Минах покрай някакви цветя, бяха много красиви, с ярки наситени цветове. Откъснах си едничко и го помирисах, имаше много хубав аромат. Този аромат сякаш ме упои и вече не се притеснявах как ще живеем оттук нататък и как ще оцеляваме, какво ще ядем. Не зная защо, но само търсех вода, с която да се измия... Имах чувството, че отнякъде съм излязла мръсна. По едно време и майка ми се появи до мен, но не помня какво ми говореше. Образът й беше положителен и светъл.

Следиш ли новините от/за Украйна?
Сънят има няколко пласта (според мен).
Единият- проекция на глобалния информационен поток и твоята- лична история, на неговия фон. Спомени, надежди и крехкостта им.
Втория- с цветята, е по- личен. Надежди и разочарования в интимната/емоционална сфера.
Сънищата ти повече отразяват вътрешните ти драми/преживявания и по- малко активността/реалните събития.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1691 -: Март 07, 2015, 12:49:40 pm »
Не, вече не следя новините и емоционално съм се дистанцирала от събитията там. Тук е моето място, няма връщане назад.

Да, по-скоро сънищата отразяват вътрешните ми преживявания. Нещо, което не мога да заявя директно и в прав текст.

Благодаря!  :58:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Сънувах...
« Отговор #1692 -: Март 07, 2015, 01:48:28 pm »
Илюзии, които ще осъзнаеш като такива.
Има ли Някой на хоризонта, който може да се окаже не това, което очакваш?

оо и питаш,има такъв индивид  :72: макар че вече му видях кътните зъбки  :012:

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Сънувах...
« Отговор #1693 -: Март 09, 2015, 11:25:20 am »
Тази нощ сънувах невъобразими глупости. Сънувах, че закъснявам за работа и вместо в 10 сутринта, отивам в 3 следобед. Там има касов апарат и аз трябва да зануля нещо на него, но вместо това пускам някакъв супер измислен дълбок войд, който занулява данните за 4 месеца назад!?!  :o

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #1694 -: Март 10, 2015, 12:52:08 am »
И аз последната нощ сънувах страшни глупости ....  :-X извращения разни дето не са за разказване.  :012: :012:
« Последна редакция: Март 10, 2015, 03:45:48 pm от Теодор »