Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 478688 пъти)

Allie

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 21
Re: Хорари за работа
« Отговор #2550 -: Септември 08, 2024, 02:57:00 pm »
Ще получа ли отговор до края на днешния ден ?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13729
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2551 -: Септември 08, 2024, 03:34:27 pm »
Ще получа ли отговор до края на днешния ден ?
Отговор на какво? Ако може малко по-конкретно да се изразявате и да слагате карти от астрокома. Тук е тема за хорари за работа, работиш ли в момента, търсиш работа въобще или нова работа; бил си на интервю и чакаш резултат ли?  Ще те потърсят, но едва ли ще е днес.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12733
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за работа
« Отговор #2552 -: Септември 09, 2024, 11:47:59 am »
Allie, двата ти сигнификатора, Луна и Марс са в знаци на падение, което е в твой ущърб, Луна и АСЦ на изгорения път. Но, Луната в рамките на деня става ъглова, което я прави силна. Така зададен въпросът без конкретика разглеждам 7 дом , защото от някого чакаш отговор. Венера е на трон, значи трябва да даде отговор, а Марс е в нейн триплицитет, т.е. има някакъв контакт между теб и там, от където чакаш отговор. За мен е Да, въпреки трудното положение на Луна.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12733
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за работа
« Отговор #2553 -: Септември 18, 2024, 01:12:12 pm »
Ще получа ли отговор до края на днешния ден ?

Тук какво се случи ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Allie

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 21
Re: Хорари за работа
« Отговор #2554 -: Септември 18, 2024, 01:45:32 pm »
Получих обаждане, но без конкретен отговор и реших да се откажа изобщо.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12733
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за работа
« Отговор #2555 -: Септември 18, 2024, 06:23:55 pm »
Получих обаждане, но без конкретен отговор и реших да се откажа изобщо.

Благодаря, за обратната връзка.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1909
Re: Хорари за работа
« Отговор #2556 -: Октомври 07, 2024, 01:00:10 pm »
Здравейте!

Пускам един хорар във връзка с мен - "Ще ме одобрят ли? Ще започна ли работа в Х? Ще се справя ли с работата?"

Много се колебая дали да кандидатствам за тази позиция, тъй като все още не съм приключила своето обучение, макар и да съм на стъпка от финала. Отделно се чувствам адски уморена и исках известно време да отдъхна... Но ми харесва клиниката и не знам дали в бъдеще ще има отново свободна позиция.

Благодаря!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13729
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2557 -: Октомври 07, 2024, 04:33:06 pm »

Пускам един хорар във връзка с мен - "Ще ме одобрят ли? Ще започна ли работа в Х? Ще се справя ли с работата?"

Да, кандидатсвай.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12733
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за работа
« Отговор #2558 -: Октомври 07, 2024, 08:03:00 pm »
Романтика, у10 е Юпитер в заточение, ти си Луна Скорпион в падение/ не  се чувстваш добре, сигурна/, Марс в Рак в заточение. Работата не е толкова добра, но съвпада с Фортуна е прави алтернативна, както и ти не си в момента компететна за позицията . Марс в Рак екзалтира Юпитер у10 дом, ти си тази, която преувеличава "хубавото " и "доброто" на тази позиция. Няма аспект и прием   между Луна и Юпитер, има само прием между Марс и Юпитер, но няма аспект. К7, други кандидати,  е в Козирог със Сатурн в Риби, скитник, но между Юпитер и Сатурн, мисля, ще се случи точния аспект. Има и друг кандидат за мястото, който стои по-добре от теб.  Ъгловите положения на твоите сигнификатори показват колко силно могат да действат/ да действаш, но са в условия, които може да покажат две неща: да се получи желаното, но не по честен, морален път или остава само желанието. Аз съм Не.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7550
Re: Хорари за работа
« Отговор #2559 -: Октомври 08, 2024, 06:35:53 am »
Здравейте!

Пускам един хорар във връзка с мен - "Ще ме одобрят ли? Ще започна ли работа в Х? Ще се справя ли с работата?"

Много се колебая дали да кандидатствам за тази позиция, тъй като все още не съм приключила своето обучение, макар и да съм на стъпка от финала. Отделно се чувствам адски уморена и исках известно време да отдъхна... Но ми харесва клиниката и не знам дали в бъдеще ще има отново свободна позиция.

Благодаря!
Да,ще те одобрят.Ще се справяш.Луната има плавни аспекти.

Scorpio7

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
Re: Хорари за работа
« Отговор #2560 -: Октомври 16, 2024, 05:34:44 pm »
Здравейте, група  ;)  :)
В малко трудно положение съм относно кариерен въпрос и искам от сърце да помоля за помощ.
Преди близо година бях писал в раздел предсказателни и солари и тогава Сафо ми отдели внимание, и всичко което каза се случи. Тогава имам спомен, че Сафо ми беше казала, че новата ми рождена година ще е успешна, защото соларният асцендент ще съвпадне с наталният ми.

Сега се намирам на ужасен кръстопът.
Работех 5 години и нещо в институция, в която работа е специализирана, минаха 2 и половина от както напсунах и някак си през последните 2 - 3 месеца, така се случи, че бивши колеги ме убедиха, че нещата са се променили и ще се радват да се върна. Аз харесвах работата си, надявах се и се борех за развитие, но така или иначе през онзи период не стана. Заради кофти и долни хора си тръгнах, защото не сведох глава да се мазня и не съм интересчия. Сега след като ме убедиха,аз се върнах, спечелих отново конкурси и всичко, както си е реда и сега чакам назначаване.
До този момент добре. Преди месец спечелих конкурса, но от тогава до сега излиза, че доста хора са срещу мен и съм нежелан.

Тъй, като трябва да ме назначават другата седмица, а уж идва хубава рождена година, се чудя дали да приема и да търпя, очаквайки по - добро бъдеще или не.

Много моля за помощта ви, ще ви бъда безкрайно благодарен. И питам защото соларен и транзит Сатурн са в 1ви дом.

Прикачвам натална и соларна карта за рождената ми година от 7 ноември 2024 до 7 ноември 2025г.

Благодаря и се надявам за мнение!







romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1909
Re: Хорари за работа
« Отговор #2561 -: Октомври 17, 2024, 04:51:19 pm »
Давам обратна връзка на хорара, който пуснах по-горе.

Одобрена съм. Не е имало други кандидати. И естествено, точно по Сатурн - ще бъда на ниска заплата, защото все още не съм приключила своето обучение (броя дните, че тотално ми омръзна!). Честно казано вече се колебая дали искам да работя в тази клиника, предвид колегите... А работата в известна степен е екипна. 

Благодря на всички, които писаха по хорара!
« Последна редакция: Октомври 17, 2024, 05:09:10 pm от romantica »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13729
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2562 -: Октомври 17, 2024, 05:26:35 pm »
Давам обратна връзка на хорара, който пуснах по-горе.

Одобрена съм. Не е имало други кандидати. И естествено, точно по Сатурн - ще бъда на ниска заплата, защото все още не съм приключила своето обучение (броя дните, че тотално ми омръзна!). Честно казано вече се колебая дали искам да работя в тази клиника, предвид колегите... А работата в известна степен е екипна. 

Благодря на всички, които писаха по хорара!
По Сатурн – ниска заплата, но сигурни доходи. Нали искаше да работиш точно в тази клиника, сега пък се колебаеш... Гледай себе си, не колегите, не отиваш там да се сприятеляваш, а да работиш и трупаш опит. Успешно начало и благодаря за ОВ!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1909
Re: Хорари за работа
« Отговор #2563 -: Октомври 17, 2024, 11:23:03 pm »
Акрукс, благодаря! И да, права си. 
Общо взето в последно време ми е супер безразлично... Много бързо губя ентусиазъм. Започвам нещо с желание и в един момент просто ми е все едно.