Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644825 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2550 -: Август 28, 2015, 11:42:29 pm »
Може ли да помоля за таро за следващата седмица? It's kinda important to me.
Няма да моля за месечно после - обещавам. :-*


Мирабелка, изтеглих ти за седмицата


        Висшият жрец                       Девятка мечове                     Седмица чаши



Нещо ще учиш ли? Предстои ти някакво обучение или издигане в пост, да те следват другите. Ти няма да демонстрираш положението си, няма да парадираш, но ще имаш мъдрост в действията. Ако има някой човек - мъдър, духовен, не се свени да му поискаш съвет. Да не би да имаш някакви две важни събития? Нещо, което е свързано с два броя, държиш в ръцете си две неща, но са ти ценни, може би с тях имаш власт над другите.
Все пак те е страх от предстоящето. Може да се чувстваш разголена пред другите или да ги усещаш недобронамерени, а ти уязвима. Притесняваш се, защото искаш да се справиш с целите си, а може би има прекалено много детайли. И това те обърква, сякаш се вцепеняваш от страх, че няма да успееш. Не тъгувай. Дори да се чудиш какво да избереш, защото ще има пред теб повечко възможности. Виж какво иска сърцето, душата - там се насочи. Другото е плява, не струва усилията ти и те забавя в развитието. Избери само най-важното. И ще ти донесе успех. И то с фанфари и признание от другите.  :58: :-*


П.с. Малко ми стана странно, че за Витхце изтеглих един голям аркан и двете други карти. Като погледнем подредбата за Мирабелка - един голям аркан. При Витхце имаме Десятка мечове. При Мирабелка Девятка мечове. При Витхце Осмица чаши. При Мирабелка Седмица чаши.
Да бях искала така да ги наредя, нямаше да мога.  :012:
И в големите им аркани има някакво доближаване - Маг и Папата.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2551 -: Август 28, 2015, 11:56:03 pm »
ако може и за мен месечно  :58:

Може месечно и за теб, Клер.
Много емоции ти изтеглих.  :012:

           Тройка чаши                           Петица чаши                        Умереността




Твоето забавление излезе още в началото. Явно ще ти държи влага. Събиране с приятели, може да послушате музика, да се забавлявате, да се чувстваш одухотворена. Ако е имало лош период, ще се чувстваш като "излекувана" от него. Не загърбвай важен приятел. особено заради забавления и удоволствия на дребно. Все пак ще ти дойдат в повече чувствата. И ще ти е по-трудно да оцениш кое си струва усилията, в кое е важно да се включил, къде да отдадеш повечко енергия и чувства. Не прекалявай с алкохола.  :012: Аз да кажа и друго... Може да попаднеш в ситуация, в която изкушенията са повече - нещо триъгълно. Или да има някой излишен. Това може да ти донесе повече негативност или да не мислиш за хубавините на живота, както е било преди. Не забравяй, че зад гърба ти има верни приятели, които ще ти помогнат. И не мисли чак толкова за лошото, не всичко е загубено, само ненужното. Ще дойде време, в което ще преценяваш - ще претеглиш кои чувства си струват. Като някакво просветление ще е. Страстите ще са охладени, ще търсиш баланс и хармония. Пренареди си приоритетите. И не забравяй да се топнеш в река, море, езеро - някаква вода. Там ще си "излееш" негативността по-лесно.

В край на месеца с верни приятели ще 'превземете' някакъв връх, ще се чувствате удовлетворени, а ти похвалена за успехите ти.  :-* :38:

Много чувствено, Клер. Но търси позитивното и красивото. Радвай се на аромата на цветя, на птичките. Намери време да си доставиш удоволствие само за теб.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2552 -: Август 29, 2015, 12:08:31 am »
И аз предпочитам седмичо!
Много, много благодаря! :)

Павла, да не плануваш някакво пътуване? Нещо ненадейно може да се появи.

Изтеглих за седмицата

       Рицар пентакли                      Паж чаши                       Девятка чаши




И на теб ти ги наредих едни чувствени. Иначе ще ти се иска да си по-обрана, да направиш нещо стабилно. Допускам да получиш вест, която ще те разпали за добро или лошо, нещо ще те възпламени. Което може да ти даде желание за стратегия, да поставиш основи на нещо и да го следваш дълго, за да имаш добри резултати. Но май това ще са по-скоро пожелания. След прагматичното ще дойде емоционалното. Да нямаш дилема между прагматичен и стабилен човек, малко суховат, бавен в действията? И някой, който е по-наивен, емоционален, романтик по душа? Може би ще се спреш на чувствената личност. Или ти самата ще станеш такава след някакво съобщение, писмо, новина. В теб ще дойде желание да си обгрижваща. Не осиновявай другите. Хайде, орисвам те на забавления и някаква среща с повечко хора. Дори това да те постави в ситуация да лавираш между две положения, да се налага да избираш, да синхронизираш две различни дейности.  :08: :58:
Може да ти е много майчинско.  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2553 -: Август 29, 2015, 01:59:16 am »
Може ли някой да ми дръпне таро на въпроса: Изпитва ли неприязън към мен жена Х.
Имам усещането, че има нещо такова, но по никакъв начин това не се вижда от отношението й към мен. Дори се държи мило. Но като цяло ми намирисва на нещо гнило около тази персона. Дали съм прав? Благодаря предварително! :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2554 -: Август 29, 2015, 03:01:48 pm »
Може ли някой да ми дръпне таро на въпроса: Изпитва ли неприязън към мен жена Х.
Имам усещането, че има нещо такова, но по никакъв начин това не се вижда от отношението й към мен. Дори се държи мило. Но като цяло ми намирисва на нещо гнило около тази персона. Дали съм прав? Благодаря предварително! :)

ц.5м/Колесница+Умереност+9м


Тази жена иска да ти се хареса обаче вижда, че ти не и отвръщаш по същия начин. Някак си и е гадно и се опитва да ти се докаже, иска да я забележиш. Не  е настроена зле към теб определено, но ти нещо не и даваш шанс.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2555 -: Август 29, 2015, 05:06:37 pm »
Да през месеца имах голяма борба между разума и сърцето, в крайна сметка си послушах разума, аз и без това друго не знам  :012: Чувствах, че си пилея енергията за безсмислени неща, търсих отговори. Съдбата ми даде знаци, които отдавна търсих. Имаше период и на депресия и сълзи по 4ч, но добре, че бързо минават тия периоди  :012:

Емс ако може и за септември, че ми е  важен месеца  :-*

Пропуснала съм Тренди. А на нея й е било неудобно да пише.  :38: Тренди, вярно ще ти е важен месец. Изтеглих ти тези карти


             Колесницата                         Смъртта                              Асо чаши



Искаш да достигнеш някакъв връх, да си на подиум, да си видима. Може да ти се наложи да организираш дейностите на другите. Да съвместяваш различни хора в екип, или различни начинания. Сега му е времето да поемеш контрол над живота си. Не бъди опозиция на другите, те могат само да ти помогнат, ако съумееш да правиш компромиси. Да нямаш колебание някакво, две възможности? едната е изкусителна, може би малко нередна. Другата е по-праведна, но може малко скучна. Ще движиш между тях, поне опитай някак да ги съчетаеш.
Ако не съумееш да се справиш с това - да работиш с другите, може да станеш зависима от тях, да си в неизгодна позиция, да си като 'болна'. Промяна, ред е нещо от стария ти живот да си отиде. Пусни го, хвани се за нещо живо, нека умиращото да си тръгне от теб. Не ти е необходимо. Да мислиш какво е можело да бъде, ако?! Не ти трябва това. Върви напред, загърбвай миналото. Нека е по твоя воля, а не по принуда от обстоятелствата. А пред теб те чака нещо ново и различно, нещо оптимистично. Зараждащи се чувства. По-добре да ти носят надежда. а не да са свързани с негативности. От теб зависи кое ще избереш. Не се оставяй забатачена, а действай.
В край на месеца може да забравиш за собствените си нужди и да помагаш на другите. Или да се срещнеш с такава жена - грижовна, емоционална, любяща. Тя ще ти донесе знание за нещо, може новина.

Хайде, яхвай тези дуални лебеди и лети към целите си.  :08: Не забравяй за онази необходима малка болка, тя ще те отрезви и ще източи отровената кръв от теб, за да се възродиш.  :-*

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2556 -: Август 29, 2015, 05:08:06 pm »
Пак напомням - ако съм пропуснала някой, да даде сигнал, че съм малко разсеяна в делата си.  :58: :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2557 -: Август 29, 2015, 05:13:55 pm »
Павла, да не плануваш някакво пътуване? Нещо ненадейно може да се появи.

Изтеглих за седмицата

       Рицар пентакли                      Паж чаши                       Девятка чаши




И на теб ти ги наредих едни чувствени. Иначе ще ти се иска да си по-обрана, да направиш нещо стабилно. Допускам да получиш вест, която ще те разпали за добро или лошо, нещо ще те възпламени. Което може да ти даде желание за стратегия, да поставиш основи на нещо и да го следваш дълго, за да имаш добри резултати. Но май това ще са по-скоро пожелания. След прагматичното ще дойде емоционалното. Да нямаш дилема между прагматичен и стабилен човек, малко суховат, бавен в действията? И някой, който е по-наивен, емоционален, романтик по душа? Може би ще се спреш на чувствената личност. Или ти самата ще станеш такава след някакво съобщение, писмо, новина. В теб ще дойде желание да си обгрижваща. Не осиновявай другите. Хайде, орисвам те на забавления и някаква среща с повечко хора. Дори това да те постави в ситуация да лавираш между две положения, да се налага да избираш, да синхронизираш две различни дейности.  :08: :58:
Може да ти е много майчинско.  :-*
Емма невероятна си! Вече се случи, беше огън след смс, емоционално и аз се описвам от паж чаши в случая.....сега си чакам 9 чаши и ще кажа(, ще си наложа ),че  вече няма да обгрижвам и лигавя , а ще се глезотя АЗ.   :38:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2558 -: Август 29, 2015, 05:14:10 pm »
Пропуснала съм Тренди. А на нея й е било неудобно да пише.  :38: Тренди, вярно ще ти е важен месец. Изтеглих ти тези карти


             Колесницата                         Смъртта                              Асо чаши



Искаш да достигнеш някакъв връх, да си на подиум, да си видима. Може да ти се наложи да организираш дейностите на другите. Да съвместяваш различни хора в екип, или различни начинания. Сега му е времето да поемеш контрол над живота си. Не бъди опозиция на другите, те могат само да ти помогнат, ако съумееш да правиш компромиси. Да нямаш колебание някакво, две възможности? едната е изкусителна, може би малко нередна. Другата е по-праведна, но може малко скучна. Ще движиш между тях, поне опитай някак да ги съчетаеш.
Ако не съумееш да се справиш с това - да работиш с другите, може да станеш зависима от тях, да си в неизгодна позиция, да си като 'болна'. Промяна, ред е нещо от стария ти живот да си отиде. Пусни го, хвани се за нещо живо, нека умиращото да си тръгне от теб. Не ти е необходимо. Да мислиш какво е можело да бъде, ако?! Не ти трябва това. Върви напред, загърбвай миналото. Нека е по твоя воля, а не по принуда от обстоятелствата. А пред теб те чака нещо ново и различно, нещо оптимистично. Зараждащи се чувства. По-добре да ти носят надежда. а не да са свързани с негативности. От теб зависи кое ще избереш. Не се оставяй забатачена, а действай.
В край на месеца може да забравиш за собствените си нужди и да помагаш на другите. Или да се срещнеш с такава жена - грижовна, емоционална, любяща. Тя ще ти донесе знание за нещо, може новина.

Хайде, яхвай тези дуални лебеди и лети към целите си.  :08: Не забравяй за онази необходима малка болка, тя ще те отрезви и ще източи отровената кръв от теб, за да се възродиш.  :-*

ехаа какви промени ми вещаят картите. Дано ми вещаят успех, че на 1-ви имам изпит и определено ще ми трябва. Снощи между другото легнах си и си викам момиче имаш нужда от промяна, имаш нужда да обичаш, да отвориш сърцето си, стига с тая болка и горчивина. Вече цялото ми същество я иска тази любов и мисля, че щом съм тръгнала да я търся ще я намеря  :-* Дано, дано ми е успешен септември.
 :-*

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2559 -: Август 29, 2015, 05:21:38 pm »
Последната карта в колодата беше Кралица чаши. :)



Според мен ще ти се получи това, което си мислила, Тренди. Иначе кралицата е Скорпионка, но по Скорпион и Плутон има много дълбоки изживявания, преминала изпитания - катарзисна кралица. Готова да се отдава, дори и безусловно. Аз така я усещам.

Да, не ти трябва чернилка, а любов. А за любовта е нужно малко повече отпимизъм. Никой не обича да го товарят с преживявания.  :38:

Хайде, орисвам те да си прекрасна и емоционална, отворена за другите, безстрашна. Те не хапят. А дори и да захапят, времето лекува.  :38: Не е нужно да циклим над миналото.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2560 -: Август 29, 2015, 05:23:47 pm »
Павла, да се радваме ли на емоциите? Колко огнени бяха? Огнено към еротично? Или огнено към ядовито?

А при теб има ли сексуално желание? Прости за въпроса, щом се определяш от този паж... Любопитство.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2561 -: Август 29, 2015, 05:33:18 pm »
Само Плутончо да не ми направи някой номер, че ще му се разсърдя  :012:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2562 -: Август 29, 2015, 05:37:14 pm »
Плутон може само да ти помогне, мила. А и имаме Смъртта в подредбата. Почти е сигурно, че ще имаш промяна, може и нещо по плутонските неща. Но той е голям чистител. Не му се дърпай толкова, а си дай възможност да те прочисти и да се освободиш от тежестите. Малко нелепо звучи, защото на първо четене Плутон носи тежест, трудност. Но после си като нов.  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2563 -: Август 29, 2015, 05:41:25 pm »
Знам, Емс. Благодарение на него може да се каже, че прогледнах за много неща. Ще разказвам към края на месеца  :08:

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2564 -: Август 29, 2015, 05:57:19 pm »
Павла, да се радваме ли на емоциите? Колко огнени бяха? Огнено към еротично? Или огнено към ядовито?

А при теб има ли сексуално желание? Прости за въпроса, щом се определяш от този паж... Любопитство.

Емма помниш ли коя беше последната карта в коладата ....?
Отговорих ти на ЛС   :)  ОВ окончателна ще ти дам в края на периода за които ми тегли картите. Пак да напиша колко си точна в прочита си, браво!