Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583087 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1785 -: Януари 05, 2017, 09:32:25 pm »
Али, ...

Като, че ли ще има някакви възможности на любовния фронт, ама или ще ти дойдат изненадващо и няма да можеш да реагираш или въобще подходът ти ще бъде по-сдържан.

И аз имам подобни видения, нещо ново, зараждащо се и внезапно :)
Над силата е само умението да я владеем!

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1786 -: Януари 05, 2017, 09:43:23 pm »
Ще помогнете ли с моя настоящ скоро солар! Най-важни са ми работата и партньорските взаимоотношения, какво ще се случва там. И понеже много ми лиспват приятели, дали ще имам нови запознанства тази година, които да прерастнат в приятелство? Благодаря ви предварително!  :)

Струва ми се че съществува възможност да бъдеш командирована или пратена на обучение в чужбина, което може да е от съществено значение за кариерата ти.
Нови интересни запознанства, свързани с работата ти и на път.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1787 -: Януари 05, 2017, 09:43:47 pm »
И аз имам подобни видения, нещо ново, зараждащо се и внезапно :)

Хм,а само това ли? Пети дом само това ли е?

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1788 -: Януари 05, 2017, 10:18:05 pm »
Това не е по 5 дом. И да, не е само това  :012:
Над силата е само умението да я владеем!

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1789 -: Януари 06, 2017, 09:54:40 am »
Това не е по 5 дом. И да, не е само това  :012:

А,от какво е? Тригон на Венера и Уран(5-ти дом)?
Може ли някой да се постарае за подробно описание... :)

Please. :)

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1790 -: Януари 06, 2017, 06:54:50 pm »
Струва ми се че съществува възможност да бъдеш командирована или пратена на обучение в чужбина, което може да е от съществено значение за кариерата ти.
Нови интересни запознанства, свързани с работата ти и на път.

Благодаря Санти!  :58:
Честно казано на тази работа, на която съм отскоро се съмнявам да има възможност за командировка в чужбина. Може би, ако сменя работата през годината, което и мисля да направя след няколко месеца, ще имам такива перспективи. Засега съм залегнала на самообучението, ще подновя и един курс, който неуспях да завърша, поради липса на пари. Освен това на тази работа се чувствам подтисната и не се вписвам в средата. Всички странят от мен, доста е неприятно. Относно пътуването дано тази година успея най-накрая да отида на хубава почивка на море, не съм ходила никъде от години, мисля от 2013. Тогава отново имах Асц сол в лъв 5-ти дом и слънце в 6-ти, сол. Луна е била на сол. К3. Как да тълкувам сол. Марс съвпад натална Луна и сол. ИЦ съвпад натален Плутон?

Обратна връзка за солар 2016 не съм дала, но нищо интересно няма. Годината мина много бързо, сътресенията бяха най-вече за майка ми и брат ми, които останаха без работа. Финансово бях доста зле, но винаги може да бъде и по-зле. Имах кратки пътувания по работа, свързни с проект на майка ми и това е.
« Последна редакция: Януари 06, 2017, 07:12:41 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1791 -: Януари 07, 2017, 07:29:18 pm »
The_One, мерси!
Да ти кажа, повече ме притеснява тройния транзит на Сатурн върху Нептун за цялата година. Луната във 2д ми сочи важните теми за годината. Не знам за Сатурн - при горен квадрат си бях стегнала д-то и завърших висшето ударно. Много не ме притеснява, защото имам натална опозиция и на нея разчитам. А и Сатурн ми е в тригон със стелиума в 10д - сигурно ще даде отражение.
Колкото до Уран и Луната - така ще е в следващите 2 солара заради ретроградието. Понеже Уран е У4, Луната е муданен на 4д, вероятно промените ще идват към 4д откъм някакво партньорство. Поне не е ретрограден и той :)))


Яя, защо толкова го мислиш този Сатурн върху Нептун? Защото Нептун е диспозитор на Слънцето ти ли? И аз съм Риба, но с Нептун в Козирог. При съвпад на Плутон с Нептун в първия ми дом - нищо. При квадрат на Плутон с Венерата ми - тотална драма, мъка, лИбов, печалби, загуби...по всички венерини теми мина. Аспектите между външни планети не дават събития. Но между външни и лични - да, те са много важни.
Сатурн в тригон към стелиума ще ти даде утвърждаване, бетониране на постигнатото. Завършване на цикъл е и то пак с усилия и постоянство, но не онези Сизифови мъки, както при Сатурнов квадрат. Тук съотношението работа - успех е 50 на 50, а не 70 на 30, како при напрегнат аспект.
За Луната в солара имам особени наблюдения. Да, казват, че сочи кризите според дома, в който е поставена. Но мисля, че трябва да се гледа наталния, а не соларния дом.
Например, Луната в настоящия ми солар е на сол. МЦ в Лъв и нат. 8 дом. По отношение на кариера и социален статус нямах никакви промени, кризи или трудности през годината. Но по осми дом имах отчетливи събития - баба почина, аз имах остро заболяване.
При теб Луната е във втори сол. и втори нат. дом. Но и по солар, и по натал, е в знака на трети дом. Няма да са засегнати доходите ти. Според мен трябва да бъдеш нащрек какво подписваш, да пазиш всякакви документи и фактури поне до започване на следващия солар.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1792 -: Януари 14, 2017, 09:02:24 pm »
АЦ в 12 натален и изгряващ ретро Юпитер върху У2 натален - май ще е доста безпарична година.
 И пр. Луна влиза в 11д.
Юпитер- Плутон е финансов аспект, за какво безпаричие говориш?  сол Плутон У2 на сол Иц- ще вложиш пари за промени в дома, закупуване на недвижимо имущество, от тоя род...

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1793 -: Януари 18, 2017, 07:03:08 pm »
Какво в една Соларна карта трябва да подсказва за бягство,напускане на родно място и живот някъде другаде? В моя таз годишен Солар има ли нещо такова? Извинявам се за поредния въпрос свързан с моя Солар.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1794 -: Януари 18, 2017, 07:59:21 pm »
Мисля, че за всяка карта е различно, но вероятно някакъв акцент в 3ти,6ти и евентуално 12ти дом. Може и четвърти. Освен това само по солар надали се вижда такова нещо, в твоя конкретно не виждам такава рязка промяна.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1795 -: Януари 18, 2017, 08:11:04 pm »
Мисля, че за всяка карта е различно, но вероятно някакъв акцент в 3ти,6ти и евентуално 12ти дом. Може и четвърти. Освен това само по солар надали се вижда такова нещо, в твоя конкретно не виждам такава рязка промяна.

А,какво виждаш? Каза за някаква любов - обясни как тълкуваш такова нещо,как разсъждаваш,по този начин ще помогнеш на незнаещите като мен. Всъщност би било прекрасно всеки,който казва нещо да се обосновава,много добре ще бъде,ще има обмен на мисли и така ще се развиват  и трупат астрологичните знания.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1796 -: Януари 18, 2017, 08:17:20 pm »
Али, би било прекрасно също и ти да се опиташ да тълкуваш поне своя хороскоп  :08:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1797 -: Януари 18, 2017, 08:18:06 pm »
Това за любовта го казах, както си се досетил заради тригона на венера и уран, който е в пети дом. Венера е в първи дом на солара, т.е. е ъглова и затова е важна. Но преди нея изгрява сатурн, затова казах, че може да не се получат нещата или ти да си по-сдържан. Сатурн задържа и ограничава.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1798 -: Януари 19, 2017, 10:41:51 pm »
Искам да ви попитам от вашия личен опит, ако сол. АС е точен съвпад с К6, значи ли непременно здравословни проблеми? Преди да ми почне солара ме зачегърта нуждата да живея по-здравословно. Започнах редовни ежедневни упражнения. Предстои и промяна на храненето.

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1799 -: Януари 19, 2017, 10:55:06 pm »
Не значи ,но придобиване на здравословни навици превантивно е добро решение. Аз също правя така и да-страх лозе пази, особено ако видиш намесен 12 дом, внимаваш в картинката, дори и да знаеш ,че само гол солар нищо не е. Имам няколко ,при които акцента беше заместване на вредни със здравословни навици -успешно .