Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 93503 пъти)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Общи хорари
« Отговор #750 -: Май 03, 2023, 06:19:34 am »
На ретрограден Меркурий ли!?
Смело! И без това е сложна там схемата, пък сега...
Последен аспект от септенера е опозиция с Юпитер, Венера не успява с малко.
« Последна редакция: Май 03, 2023, 06:28:27 am от Люба »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #751 -: Май 03, 2023, 10:34:30 am »
Искам да си поръчам едни учебници от Русия.
В момента e доста трудно, защото изглежда Русия е отделена от останалия свят и е изключена от всички платежни системи.
Намерих опция чрез Казахстан.

Въпросът ми е свързан с това - "Ако поръчам книгите, ще ги получа ли?"

Благодаря!
няма да е лесно и да стане бързо, но ще ги получиш

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12472
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #752 -: Май 03, 2023, 11:21:49 am »
Романтика, въпросът ти е хипотетичен "Ако...". Ти, Сатурн Риби  и Луна Везни, как евентуално ще се развият нещата, не се виждат, т.е. твоите евентуални постъпки и интереса ти. Марс е по инициативите и предприемачеството, на Луната първия аспект е квадрат с Марс. Марс в Рак и Луна във Везни, има рецепция, което дава шанс, въпреки многото усилия, но Лунате е
 в знак, където Марс е в заточение, един път, втори път е в знак на падение- струват ли си всичките усилия, финанси, за да бъде отхвърлена поръчката ти в момента ? Това е моят прочит на хипотетичния ти въпрос и по-скоро мисля, че няма да рискуваш, защото сигнификаторите нямат достойнства.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1868
Re: Общи хорари
« Отговор #753 -: Май 03, 2023, 01:21:15 pm »
Люба, Акрукс, Рени, благодаря за включването!

Знам, че по ретро Меркурий хич не е подходящо. Но ми влезе тази идея в главата и само за това мисля. Направо като обсебена станах за тези книги. Две онлайн книжарници ми отказаха, защото не мога да направя плащането. Веднага отхвърля виза карта, а и от банката ми звъняваха да ме проверят защо правя плащане към Русия?!

fly

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Общи хорари
« Отговор #754 -: Май 09, 2023, 09:20:23 am »
Здравейте , може малко да ми е глупав въпроса но е важно за майка ми и затова питам тук . Нейния любим котарак изчезна преди 4 дни , мъжки кастриран спокоен . Тя живее в къща претърси навсякъде и съседи пита но го няма . Никога не е изчезвал , не се бие с други котки .Въпроса ми е :
Къде е котката на майка ми ?
Благодаря на отзовалите се

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #755 -: Май 10, 2023, 02:25:52 pm »
Здравейте , може малко да ми е глупав въпроса но е важно за майка ми и затова питам тук . Нейния любим котарак изчезна преди 4 дни , мъжки кастриран спокоен . Тя живее в къща претърси навсякъде и съседи пита но го няма . Никога не е изчезвал , не се бие с други котки .Въпроса ми е :
Къде е котката на майка ми ?
Благодаря на отзовалите се
6-ти от 10-ти дом е в Лъв (домашният любимец на майка ти), а Слънцето в съвпад с Уран – да не го ударил токът, ако се е пъхнал в табло на енергото  :o По 2д са мази, килери, складово помещение, гардероб - места за съхранение на провизии, на скъпи вещи. Дано не е добарал котака някаква отрова или алкохол, че 8д за котака е в Риби с Нептун в него, това е 1д на майка ти, която е разсеяна, заблудена, а последен аспект на Луна е квадрат с Юпитер У1 за майка ти, У8 за котака

fly

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Общи хорари
« Отговор #756 -: Май 10, 2023, 05:00:10 pm »
Здравейте , може малко да ми е глупав въпроса но е важно за майка ми и затова питам тук . Нейния любим котарак изчезна преди 4 дни , мъжки кастриран спокоен . Тя живее в къща претърси навсякъде и съседи пита но го няма . Никога не е изчезвал , не се бие с други котки .Въпроса ми е :
Къде е котката на майка ми ?
Благодаря на отзовалите се
6-ти от 10-ти дом е в Лъв (домашният любимец на майка ти), а Слънцето в съвпад с Уран – да не го ударил токът, ако се е пъхнал в табло на енергото  :o По 2д са мази, килери, складово помещение, гардероб - места за съхранение на провизии, на скъпи вещи. Дано не е добарал котака някаква отрова или алкохол, че 8д за котака е в Риби с Нептун в него, това е 1д на майка ти, която е разсеяна, заблудена, а последен аспект на Луна е квадрат с Юпитер У1 за майка ти, У8 за котака

Благодаря за коментара . Каза , че уж навсякъде е претърсила , към къщата има и работилница която отдавна не се ползва но има машини там . За отрова и аз си помислих , надявам се ако е отрова да не е нарочно .

mona lisa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Общи хорари
« Отговор #757 -: Май 17, 2023, 03:29:57 pm »
Здравейте, питам дали детето ми, назовано по име ще бъде прието в детска ясла.
 :-*

Здравейте! Давам обратна връзка - детето е прието на ясла на първо класиране.
Благодаря ви Сафо и Акрукс  :)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Общи хорари
« Отговор #758 -: Май 19, 2023, 11:33:43 am »
Явно ми е ден.
Мой познат/приятел/колега/седмодомник втора година бори тежки осмодомни болести, кампании, чужбина, отписван, оплакван, възкръстващ и после пак.
Как ще се развият нещата за него според вас? Как да я разчитаме тази Венера?
Можете да напишете директно каквото смятате.

Миналата година зададох този въпрос и сега на новолуние дойде му ред за обратна връзка, която подкрепя тълкуванията на всички, които се включиха тогава -Сафо, Ребека, Рени и Акрукс. В крайна сметка загубихме Слънчевия Лъв сега на Телешкото струпване и Плеядите. Болестта постоянно беше там и искаше още и още, нещо друго, допълнително. Борбата на натива продължи до последно без загуба на кураж, мисля.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Общи хорари
« Отговор #759 -: Май 19, 2023, 12:20:15 pm »
Много съжалявам, Люба.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12472
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #760 -: Май 22, 2023, 11:35:11 am »
Люба, неприятни новини, емоционален период. :(
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Калия

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 29
Re: Общи хорари
« Отговор #761 -: Май 31, 2023, 05:09:57 pm »
Днес забелязах, че сребърната ми гривна я няма на ръката ми. Нямам идея кога съм я изгубила. Имах доста обикаляне тези дни, като основно сме били при свекърва ми, по детски площадки, вчера в болница. Зададох въпрос "Ще си намеря ли гривната?". И ето картата. Бихте ли погледнали има ли надежда да я намеря според нея?

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Общи хорари
« Отговор #762 -: Юни 05, 2023, 05:14:34 pm »
Моля ви, помагайте! Миналия уикенд отсъствах и през това време брат ми е извършил престъпление- непростимо. Изхвърлил е навън котаракът ми на 18г,който е много болен и слаб. От понеделник миналата седмица не спирам да го търся и викам по име. Преди два дни съседка, която храни котките ми се обади че го вижда, бях на работа и веднага хванах такси,но докато стигна той вече беше избягал. Снощи една жена ме чу че го търся и каза че преди два или три дена го е видяла, когато е храанила котките пред нейния блок, което пак е в близост до моя, но мисля че съвпада с деня когато и съседката го е видяла и е избягал в друга посока. Картата е от преди те да го видят, трябва ли да построя нова или тази все още е валидна? Той се е скрил, но се мести. Ако може да ме насочите за посока? Умолявам ви!

Къде е Тошко? Ще го намеря ли?

П.П.: Съжалвам че написах истината за това какво е станало, но за мен така е редно, за да помогне в прочита на картата за ситуацията. Ако виждате смърт, моля ви, пак го напишете. Не мога да спя, да се храня, ще се побъркам.
« Последна редакция: Юни 06, 2023, 01:26:45 am от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #763 -: Юни 06, 2023, 09:53:22 am »
Котаракът е в западна посока, на ниско, влажно място, като мазе например.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Общи хорари
« Отговор #764 -: Юни 06, 2023, 11:23:58 am »
Сафо, благодаря много!!!!!
Според теб жив ли е? Построих нова карта и не искам да я гледам, всичко сочи че вече не е.  :'(
Снощи се събра група и ми помагат в търсенето, но без успех. Продължавам и тази вечер, но всеки ден е пагубен за него.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг