Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845719 пъти)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Събития и транзити
« Отговор #4215 -: Декември 22, 2016, 10:24:14 pm »
Имам въпрос , при квадрат на транзитен  Уран , към управител на 7-ми дом на някой да му се е случвало да създава стабилна връзка, която след отминаване на квадрата да е продължила дълго? Нямам такъв транзит в момента ,  предстои ми през цялата 2018 и ми е интересно? Ако някой сподели опита си с такъв транзит ...
Стабилност и уран малко не се римуват, НО нали си водолей, връзки извън статуквото с елемент на вълнуващ амейзинг ти прилягат. Мои наблюдения, когато има първо човешко еднакво в идеята  за връзка и   с намесен уран, било натално или прогностично, може  да е стабилно. Уран управлява водолей, фиксиран знак.  Но изчезне ли вълнението по типа въздушен знак-духовна връзка от сходно мислене, интелектуално развитие /прости снобизма ми/, то някой ден си бием камшика , който откъдето е. Трябва свобода, трябва
човещина, пораснало разбиране.
Уран ми управлява 7 дом, все мрънкам пред приятелки, че в следващ живот в ашрам, без партньори, но вътрешно не е така. Стабилност не е точно водолейска дума, но нужда от взаимност, обичане, споделяне при всички има, уран е хладен да го заяви, той излъчва -по-добре нищо, отколкото нараняване.
Забравила съм детайлите в картата ти, но ако сатурн е по-силен при теб от уран, значи трябва повече да се довериш. Сатурн е сигурност и самота, не е доверие и любов. Така е, няма вина когато в детството е давано с условие, понякота дори много е то , но не е било обич това.
« Последна редакция: Декември 22, 2016, 11:08:14 pm от enigma »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #4216 -: Декември 22, 2016, 11:35:20 pm »
На мен! При квадрата на Уран към Нептун, който управлява 7 дом започнах връзка, която прерасна в съвместно съжителство за период от 8 години. :)
да, но когато тр. Уран е наквадратил Нептун У7, У8 е пускал тригон към Юпитер съУ7, съУ8, съУ4


greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #4217 -: Декември 22, 2016, 11:43:58 pm »
аз точно това помня , че някой говореше за това, а иначе Енигма е 100% права , аз за това и не съм женен

Акрукс при мен тригоните на Уран към Слънцето ми нищо не дадоха, но виж съвпада беше друга работа, като мина 2012-2013 през Венера/Марс, ме уволниха от работа с огромно обезщетение и любовта ми ме напусна и се ожени за друг :( та така ...

Та значи Делфин е говорила за това :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #4218 -: Декември 22, 2016, 11:59:36 pm »
Акрукс при мен тригоните на Уран към Слънцето ми нищо не дадоха, но виж съвпада беше друга работа, като мина 2012-2013 през Венера/Марс, ме уволниха от работа с огромно обезщетение и любовта ми ме напусна и се ожени за друг :( та така ...
защото Венера е У5, а Марс У6, освен това Сатурн е мачкал Плутон У6 в 5д по това време, според мен последното е оказало влияние

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #4219 -: Декември 23, 2016, 12:02:27 am »
да Акрукс , абсолютно си права , 100% вярно Сатурна разруши много тогава :) много добре ме познаваш, точно така беше

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #4220 -: Декември 23, 2016, 09:06:25 am »
аз точно това помня , че някой говореше за това, а иначе Енигма е 100% права , аз за това и не съм женен

Акрукс при мен тригоните на Уран към Слънцето ми нищо не дадоха, но виж съвпада беше друга работа, като мина 2012-2013 през Венера/Марс, ме уволниха от работа с огромно обезщетение и любовта ми ме напусна и се ожени за друг :( та така ...

Та значи Делфин е говорила за това :)

Грег, това кога се е случило ..... нещо да не се бъркаш? Да нямаш предвид съвпада?
Ще ми е интересно да споделиш, дали е имало нещо интересно при тригона на Уран към Сатурн, съУ7

А, и друго се присетих - може ли да кажеш, кога горе-долу е започнала тази връзка (която е приключила при този транзит)

Имаш интересни дирекции при този транзит - мисля, че това с връзката е могло да се избегне - имаш много секстили.
« Последна редакция: Декември 23, 2016, 09:19:06 am от Happy58 »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #4221 -: Декември 24, 2016, 12:36:27 pm »
ох Хепи права си , този ретро Меркурий ми мъти мозъка , не беше тригон , а секстил към Слънцето. При тригона Уран към Сатурн и особенно Уран/ Юпитер като тригонираха Сатурн-а , ми първата ми и единствена до сега връзка Октомври 2010 , а  иначе голямата ми любов (влюбване ) , запознаството ни беше на 08 Април 2012 , на връх Католическия Великден , не помня кви бяха транзитите обаче дирекционно Нептун управител 10-ти беше направил съвпад с Юпитер управител 7 - ми . Мислех , че ще доведе до брак но уви , всичко приключи една година по-късно.
Хепи не беше писано да сме заедно

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #4222 -: Декември 24, 2016, 03:16:58 pm »
Последното  преминаване на У9 Уран над Юпитер на К 11 се отчете- няколко дни в Гръцко като подарък.
Изобщо не съм го очаквала , но тяйно и явно съжалявах, че вместо пътуване предпочетох техника .
Весело посрещане на Коледа и дано под елхата се крият мечтаните подаръци!
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #4223 -: Декември 24, 2016, 05:08:09 pm »
ох Хепи права си , този ретро Меркурий ми мъти мозъка , не беше тригон , а секстил към Слънцето. При тригона Уран към Сатурн и особенно Уран/ Юпитер като тригонираха Сатурн-а , ми първата ми и единствена до сега връзка Октомври 2010 , а  иначе голямата ми любов (влюбване ) , запознаството ни беше на 08 Април 2012 , на връх Католическия Великден , не помня кви бяха транзитите обаче дирекционно Нептун управител 10-ти беше направил съвпад с Юпитер управител 7 - ми . Мислех , че ще доведе до брак но уви , всичко приключи една година по-късно.
Хепи не беше писано да сме заедно

Благодаря за споделеното - интересни са ситуациите. И астрологично, и нумерологично (е, тук са си красноречиви, ачик-ачик :) )

За секстила на тр Уран към Слънцето .... заедно с тригон към Уран, което пропускаш - ти тогава не започна ли работата в тази голяма международна компания? И тази работа не е ли свързана с Уран по някакъв начин? Или се бъркам с друг?

Тригона на тр Уран/Юпитер към Сатурн едва ли са ти донесли връзката 2010 :), но .. виж, тр Плутон върху НептунЯ в 7 дом, със сигурност. С добавка тр СЛВ в 7, секстил Плутон в 5. Уран/Юпитер/Сатурн - мисли нещо по отношение на работа, здраве, ежедневие .... такива неща - ремонти ....

април 2012 - да, тр Уран в/у Венера, У5  - квадрат към 7 и куинконс към 5, и в добавка: тр Плутон все още в 7, стационарен, в полусекстил с Мерк в 9, У1, тр Сатурн в 5 (преди възвръщане, демек последна фаза), тр Нептун точно на МС. Има и други неща, но тук само за транзити говорим. За мен всичко това създава впечатление, че с тази връзка си бил поставен в ситуация да премислиш отношението си към личните връзки (най-общо казано). .... Така че, недей така обвинява Уран - той ти е толкова, ама толкова важен .... време е да го живееш вече :)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #4224 -: Декември 27, 2016, 05:05:37 pm »
Днес си счупих и последния мъдрец предполагам утре ще го махнат. Радвам се че някак си символично етап от живота ми се отминава
« Последна редакция: Декември 27, 2016, 05:07:39 pm от greg07 »

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Събития и транзити
« Отговор #4225 -: Януари 01, 2017, 12:46:33 pm »
Тр. Юпитер и тр. Сатурн са образували куинконс към Слънцето ми - затова ли ми е толкова "празно" в душата? Странно се чувствам - от една страна спокойно, от друга безразлично. Пак изпадам в странни състояния.  :017:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Събития и транзити
« Отговор #4226 -: Януари 01, 2017, 02:50:21 pm »
вероятно. звучи ми точно като Сатурн това.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #4227 -: Януари 07, 2017, 11:10:44 pm »
 :57: Toку-що открих, че тр. Юпитер ми е нагазил в 5-ти дом, опозирал наталния и като цяло ос 5/11 ми е двустранно активирана. Добре, че си погледнах следващия солар, та да забележа къде е Юпитер.. :85:
След пътуването взех решение да приключа връзка, нищо конкретно не се случило, просто изведнъж осъзнах, че е време за промяна, време да се махна от удобното плуване по течението и най-вече усещането, че заслужавам нещо по-добро.
И друг път съм го пробвала, дано сега е успешно.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #4228 -: Януари 09, 2017, 11:48:05 am »
Ако новият цикъл Нептун-Венера започва върху Венерата ти, как би могло да се тълкува?
Заблуди и илюзии във връзка с любовни въпроси или тласък на творчество, финанси...? Все пак не е Юпитер, но пък Юпитер е във Везни... в рецепция са диспозиторите :017:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #4229 -: Януари 09, 2017, 12:32:12 pm »
Като венусар си го разгледай  :)
Над силата е само умението да я владеем!